Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » En nem voltam golyataborban,...

En nem voltam golyataborban, es ezert engem nem ismernek annyira. Mit tegyek hogy teljesen beilleszkedjek, es elfogadjanak? Meg hat van egy fiu akivel nemtudom hoy hogy alljak le beszelgetni? Tobbi lent?

Figyelt kérdés
szoval a golyataborba elegge osszeismerkedtek es en sajnos nem tudtam elmenni. Mar talaltam par lanyt akivel beszelgetnek de neha kihagynak a beszelgetesbol. Es van egy fiu, aki nagyon jofej, szimpatikus (nem tetszik vagy ilyesmi szimplan joarc) es vele beszelgettem, meg elvoltunk vele szoval jofej. Es szeretnek vele osszebaratkozni, de nem merek vele ugy haverkodni mint oar lany aki mar ismeri. Tehat piszkaljak, bökdösik stb, en nem merem. Le merjek vele allni csak ugy beszelgetni? Mivan ha rohadtul nem erdekli hogy baratkozni akarok vele? Mert nagyon jofej. Milyen temat hozzak fel ha beszelgetunk.? Oda sem merek menni hozza:/ se a tobbi odztalytarsamhoz nagyon, nehogy leegjek. Nektek mennyi ido volt beilleszkedni?

2015. szept. 11. 21:08
 1/2 Szarvaslány válasza:

Én új társaságban mindig keresek egy szimpatikus embert, akivel szót értek és gyakran összetalálkozhatok vele. Lehet ez lány vagy akár fiú is, ebben az esetben meg pláne mindegy. Ez nem a gimi, itt nyugodtan odamehetsz bárkihez, leszólíthatod, segítséget kérhetsz stb. Ezt alapul véve pedig ahhoz a sráchoz is nyugodtan odamehetsz, még csak nem is kell megjátszanod magad, hogy olyan legyél, mint a többi csaj. Csak legyél szimpatikus, előzékeny, kedves és bírni fog. Igaz, hogy a gólyatábor miatt kicsit talán hátrányban vagy, de emiatt nem kell a háttérben maradnod, nyugodtan Te is odaállhatsz a többiek mellé, biztos sokan lesznek, akik szívesen fogadnak. Nem kell feltétlenül egy társasághoz igazodnod. Elég ha elsőre egy-két emberrel jóban vagy, majd azoknak az ismerőseivel is összebarátkozol.

Ha hasznosnak találod a tanácsaim, és szeretnéd, hogy többet segítsek, nyugodtan írj rám!

2015. szept. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

SzIa, koszi a valaszt. Persze egyelore meg igy is imadom a gimit, nagyon tetszik mar csak az kell hogy joBan legyek a tobbiekkel, mert mar kezdenek befogadni valamennyire.:) a problemam csak az hogy nem nagyon merek odamenni a fiukhoz/afiuhoz beszelgetni, inkabb a lanyokhoz merek odamenni. Felek hogy gaz vagyok, vagy azt fogja mondani, hogy

Jezusom mmkt akar ez mar megint tolem?

2015. szept. 12. 09:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!