Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mik azok a jelek, amikből...

Mik azok a jelek, amikből tudom, hogy találtam egy igaz barátot? Hogyan tesztelhetné hogy tényleg az?

Figyelt kérdés
Milyen lépéseket tudnátok ajánlani amibpk kideríthetem ? A válaszokat privátba kérném . Köszönöm . És én egy olyan barátság-tesztre gondolok ,ami ... Na mindegy , aki tudna segíteni kérem jelezze mert fontos lenne és privátba elmagyarázom a teszt lényegét . Előre is köszönöm a vűlaszokat :) 17/F

2015. szept. 11. 22:01
 1/3 anonim ***** válasza:
85%

Teszt? Ne generálj hazugságot csak hogy próbára tedd, ha velem ezt művelné egy barátom az kissé kiverné a biztosítékot. Mivel ez azt jelentené hogy nem bízik bennem. Már pedig minden kapcsolat alapja a bizalom!


- Egy igaz barát szakít rád időt, nem a kifogásokat keresi hanem az alkalmat.

- Készségesen segít, viszonozza amit tőled kap, sőt nem is vár el viszonzást csak szimplán a barátságod. Magyarán nincsenek hátsószándékai.

- Nem kotyogja ki amit beszéltek, nem hallod vissza. Akkor se él vissza velük ha összebalhéztok.

- A képedbe vágja a véleményét, akkor is ha tudja hogy fájni fog. Mivel nem lenne képes elviselni hogy a rossz döntéseid miatt szenvedj később. Inkább vállalja hogy neheztelj rá.

- Nem beszél ki,nem szúr hátba. Ezt csak idő múlásával derül ki... nekem valakinél 8 évbe telt a leleplezés..

- Elfogadja a jellemhibáid, hasonlóan a gondolkozásotok és a világról alkotott felfogásotok tehát megértitek a másikat. Közös témák.

- Nem felejti el a születésnapod. Hiszen ha fontos vagy neki, nyilván észben tartja.

- Küzd érted. Bizonyítja hogy kell a barátságod.

pl.: én a legjobb barátnőm szüleivel "harcolok" a kapcsolatunkért.


Remélem tudtam segíteni, és efféle választ vártál.

Egyébiránt, ha az embereket akarod kiismerni akkor kóstolj bele a szociálpszichológiába, nagyon nagyon érdekes :')

2015. szept. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2015. szept. 11. 22:29
 3/3 A kérdező kommentje:
A zöldet akrtam megnyomni ,de vedd ágy hogy azt kaptad . :)
2015. szept. 11. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!