Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Velem van a baj vagy csak a...

Velem van a baj vagy csak a nem megfelelő embereket találtam meg? (többi lent)

Figyelt kérdés
Kiskoromban nagyon fiús lány voltam. Ahogy teltek az évek elkezdtem foglalkozni a külsőmmel is. Ma már mások által csinosnak mondott felnőtt nő vagyok. Nőiesen öltözködöm, hosszú haj némi smink stb. Viszont az érdeklődési köröm elég fiús maradt úgy érzem. Pl szeretem a szép autókat, a kis nőies autókat nem, a tuningot, szeretek szerelni, barkácsolni stb. Persze ezt nem szoktam hangoztatni. Az úgymond nőies témák nem nagyon hoznak lázba. Persze azért én is szeretek vásárolni vagy beszélgetni viszont barátnőim nincsenek, mert valahogy jobban kijövök a fiúkkal. Gondolom emiatt. A plázacicás viselkedés távol áll tőlem, bár a nagyon alpári, fiús úgyszintén. Elég határozott és magabiztos vagyok. Párkeresésnél ezek a dolgok általában mindig pozitívumok voltak, mert a pasiknak ez bejön, viszont barátnőim nem nagyon vannak, pedig jó lenne néha egy barátnő akivel tudok beszélgetni, kávézni, stb. Ez azért lehet mert nem a megfelelő lánnyal próbálkoztam barátkozni vagy a személyiségem miatt?
2015. aug. 31. 06:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Is-is.

Probalj egy olyan baratnot keresni aki szinten fius. Nem hiszem hogy te egy nyavogosan beszelo,plazacica stilusu baratnore vagysz:))

2015. aug. 31. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!