Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szalagavatós tánc, kétszeri...

Szalagavatós tánc, kétszeri próbálkozásra is?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok és most vagyok végzős.:D


Egy lányt az osztályunkból megkértem szeptember elején ,hogy táncolna-e velem?Ő erre "nem szeretnék táncolni" Azt tudni kell a leányzóról hogy ilyen visszahúzódó stílus.Nem beszél senkivel.


Még nincsen párom,egypár lányt megkértem de nekik már van párjuk.

Igaz fi vagyok de nagyon bírnám ha táncolnék szalagavatón...


Még nincsen párja a csöndes lánynak (Kata), szóval szerintetek érdemes még egyszer odamenni hozzá?

Más tippem már nincsen,nem tudok más csajt felkérni !


Kösz a választ!

Dávid



2015. szept. 15. 13:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Dávid!


Szerintem egy próbát még azért megér. Lehet el is felejtette azóta, hogy megkérdezted vagy ilyesmi. Most az hogyha mégegyszer rákérdezel, hogy "nem gondoltad-e meg magad?" vagy "még mindig nem akarsz táncolni" azzal ártani nem ártasz.

De szerintem kezdj el vele barátkozni, hátha úgy nyitottabb lesz az ügyre.

2015. szept. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%
én a bélát kérném fel
2015. szept. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt olyan lány is fiú is akik nem táncoltak szalagavatón,sőt osztály táncban sem vettek részt. Ezt is el kell fogadni.Minden esetre egy próbát megér,hogy nem e gondolta -e meg magát :)
2015. szept. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Most komolyan kettőt kértél fel???

Én tavasszal NEGYEDszerre kaptam igent (igen, lányként). Aztán bizonyos okok miatt mégsem lehet a párom. Ezek után: harmadszorra (tehát összesen hetedszerre!) találtam megint valakit. Jól jegyezzétek meg emberek: táncpartnert nem akkor keresünk, amior már le van foglalva az egész suli.

De őt is elvesztettem.. (ha érdekel, kifejtem priviben) Most itt vagyok pár nélkül. Nem, nem vagyok ronda. CSak 170 cm vagyok és bizony a magas fiúknak(175+) már volt párjuk és pedig lekéstem.. Szerinted? Kinek rosszabb? Ki keveredik még ilyen szerencsétlen helyzetbe, mint én? :-(

17L

2016. szept. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Bocsi, előző vagyok, nem írtam választ: Szóval


MINDENT bele! És keress egy szimpi lányt! :-)


El nem tudod képzelni, hogy mennyire örülnénk, ha nem nekünk kéne felkérni a fiúkat..

2016. szept. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jaj, bocsi tényleg fáradt vagyok, csak azt láttam, hogy szeptemberi dátum :-DDDD


Szóval végül lett párod?

2016. szept. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!