Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem értem a barátaimat. Miért...

Nem értem a barátaimat. Miért nem értik meg hogy nem szeretek táncolni?!

Figyelt kérdés
Falusi vagyok, gyakran szokott buli lenni a faluba és olyankor mindig elmegyek a barátaimmal. A hétvégén is volt Delta buli. Mondtam nekik hogy nem akarok táncolni és nem is szeretek (ezt minden buliba mondom nekik), de nem hagynak békén. Állandóan táncolni akarnak. Én nem szeretek táncolni, inkább csak iszogatni és álldogálni, nézni a többieket, beszélgetni... Egyszer nagyon berúgtam hegyibuliba, akkor táncoltam magamtól, olyankor szeretek táncolni ha van bennem egy löket. :D Lányok ti hogy vagytok ezzel? Van még olyan aki nem szeret táncolni? :) 17/L

2015. jún. 29. 14:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Én sokáig utáltam :D 18-19 éves korom körül kezdtem leginkább eljárogatni házi bulikba,inni se ittam addig, anti táncos,anti alkoholista voltam. Aztán első házi buliban egy kis pia,a hangulat, a társaság,mindig táncos csapatba keveredtem aztán így magával ragadott az egész azóta iszok is járok bulizni mindegy,hogy házi vagy disco iszok és táncolok,keményen, nulla ritmus érzékkel de tolom :D


Igazából annyira megszoktam,hogy ha iszok akkor táncolok,hogy még csak kortyolom a vodkanarancsot/semmi hatást nem érzek/ de már mozog bennem a bugi.


Bár vannak akik jobb szeretnek ülni/állni és iszogatni,én egy ilyen társaságot otthagytam.Számomra az nem élvezetes.Néha lehet,de hogy én állandóan csak álljak/üljek és úgy iszogassak áááá nem :D


23/L

2015. jún. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :D Lehet idővel én is megváltozok ilyen téren.
2015. jún. 29. 17:34
 3/4 anonim ***** válasza:

első vagyok


Lehet aztán rászoksz,csak még úgy érzed,hogy ez neked nem fekszik.Vagy pl én arra is rájöttem,hogy többször volt olyan,hogy rossz zenék mentek amiket nem szeretek olyankor utálok táncolni,hiába vagyok becsicsentetve. Nekem a társaság,hangulat és a zene az ami eggyé teszi az egészet és pia az egy kis plusz löket számomra.


Társaság biztos jó? :)

2015. jún. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Persze az jó. :)
2015. jún. 29. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!