Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elhanyagol a ""legjobb barátnő...

Elhanyagol a ""legjobb barátnőm"". Ti hogyan kezelnétek ezt? (Lent több)

Figyelt kérdés

17 Éves lányról beszélünk akinek 35 éves a barátja. A csávó eddig Német.o-ban dolgozott, és 1-2 hetente jott haza par napra v hetre. A csavesznek mar van egy 5eves lanya az elozo hazassagabol.(Fúj) és a pasi nagyon ronda és dagadt, Zsófi meg fiatal sovány és szép...

Szoval felmondott a Tomi és azóta állandóan eggyutt vannak. Ertem en h szep dolog a szerelem meg lofasz, de azert nem kene elhanyagolni az (egyetlen) barátnőjét,nem? Régen minden este nála voltam most meg heti egyx talalkozunk... Szerintetek mit tegyek? Elmondjam neki? Es ha igen, hogy?:(

Egy nagyon szomoru 14/L



2015. szept. 15. 16:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Vagy troll kérdés, vagy tényleg felnőtt egy agyhalott generáció
2015. szept. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%

Szerelem ilyen.


De amúgy ülj le vele és beszéljétek meg.Mond el neki,hogy kicsit úgy érzed háttérbe szorultál.Megérted,hogy szerelmes meg minden,de a barátaira szánhatna időt.


Húgom pl 1 éve már,hogy csak a pasijával van,csak vele megy mindenhová. Barátai,barátnői nem igen vannak.Szóval ha hirtelen vége a kapcsolatuknak,nagyon de nagyon egyedül lesz!!! Van akikkel beszélget,de nem tudom mennyire mondható barátnak,ha kb sose találkoznak csak melóhelyen.Ott se tudnak rendesen beszélni.



Nekem is volt ilyen időszak.Legjobb barátnőm edzett, tanult, dolgozott, párjával volt és ebből állt az élete. Aztán engem annyira hanyagolt,hogy írtam neki egy regényt,mivel én is dolgoztam nehéz volt már találkozót is egyeztetni,bár én rugalmas voltam és bármit képes voltam miatta lemondani.Végül nagy nehezen össze hoztunk egy talit és belátta,hogy mindenkit még engem is hanyagolt.Sajnálja.Elgondolkozott rajta. Igazából szerintem azon,hogy sokáig mindig írtam neki,kerestem aztán egyszer csak bele fáradtam és adtam neki pár hetet,hogy keressen ő,nem írtam neki,nem kerestem. Egyszer hívott,hogy elvagyok tűnve mi van velem és stb.Akkor írtam az említett regényt neki. Utána tali.Megbeszéltük azóta oda figyel mindenre.


Beszéljétek meg.

2015. szept. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Teljesen átérzem a dolgot. Én ugyan egy negyvenes pasi vagyok, van egy jóbarátom, akivel általában sülve-főve együtt szoktunk lenni. És nekem hasonlóan szar most. Pár hete alig van kapcsolattartás közöttünk. Korábban szinte pár óránként irtunk egymásnak, most néha egy-két nap is kimarad. Aztán régebben hetente többször találkoztunk most van hogy kimarad akár komplett hét is. Es akkor pfff még be is csajozott. Aminek örülök persze, de nagyon rosszul esik hogy csak nekem fontos barátságunk.


Nem tudom mit lehet tenni. Mert óvakodni kell attól, hogy számonkérjuk a másikat. Az pont visszájáról sül el. De igy meg csak vergődik az ember. Talán annyit lehet tenni, hogy megírni megmondani hogy "sajnálom hogy kettőnk közül nekem jobban hiányzik a kapcsolattartás, mint neked".

Végülis mit veszithetsz?

2015. szept. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Énis hasonlóan jártam dehátha neki a pasi fontosabb akkor ennyi .Itt az ideje új barátokat szerezni.Majd kiváncsi leszek ha dobja a faszija kihez fog fordulni...mert hozzám már nem kell ;)
2015. szept. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!