Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nektek hány fős a baráti...

Nektek hány fős a baráti keménymag és van esetleg benne olyan, akivel nem beszéltek, vagy két olyan ember, akik egymással ritkábban beszélnek?

Figyelt kérdés
Nem azt mondom, hogy rosszba vannak, de pl ketten nem járnak el sehova, csak a baráti körrel. Nekem ált suliba volt ilyen, 7en voltunk nagy haverok, azon belül voltak olyanok akikkel ketten nem mentünk csak úgy valahova. Középsuliban 3 an voltunk és vagyunk nagy haverok, ott ilyen nincs, egyetemen szintén van olyan akivel még sose voltam semerre vagy pl sose beszéltem vele fészen, viszont közös csoportba mindig és munkahelyen szintén. Igazából az így jártam anyátokkal című sorozat kapcsán jött a felismerés, hogy bizony hiába egy baráti kör, mégis vannak olyanok, akikkel nincs szoros kapcsolat.
2015. szept. 17. 00:30
 1/3 anonim ***** válasza:

0


Nincs "haveri köröm" mert csoportokban vagy félreértenek vagy ignorálnak. Külön helyekről van egy-két barátom, ők viszont minőségiek. :)

2015. szept. 17. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Sunshinedoll ***** válasza:
Nekem nincs nagy baráti köröm. Több barátom van, akiket máshonnan ismerek, változó, hogy mikor kivel lógok, illetve a hozzájuk kapcsolódó emberekkel, valamennyire a barátaim ismerik egymást, tudnak egymásról, de az egyik barátom még gimiből van, a másik az egyetemi évfolyamból, a harmadik csapat meg csak úgy más karokról az egyetemről. Kb csak a születésnapomon lógunk együtt, amikor mindenkit meghívok, de akkor is olyan, hogy általában ki-ki a saját társaságával van inkább.
2015. szept. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Altalanosban mi hatan voltunk baratok kozuluk csak 3-al szoktam max kulon elmenni valahova. De ugy egyutt mentunk szinte mindenhova. Most gimiben meg negyen vagyunk joba es mindenki nagyon joban van a masikkal
2015. szept. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!