Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Két depressziós ember jól...

Két depressziós ember jól kijön egymással?

Figyelt kérdés
Egy depressziós emberrel általában senki nem beszélget szívesen... De ha két depressziós ember találkozik egymással ők jól érzik magukat egymás társaságában? Párkapcsolat jól működhet két depressziós ember között?

2015. febr. 20. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:
82%

Ha depressziós vagy , gondolj bele , hogy ha lenne veled egy hasonló tünetekkel rendelkező depressziós, hogyan viselnéd a jelenlétét.Úgyis kérdezhetném, hogy viselnél el még egyet "magadból"?

Amikor depressziósak vagyunk, akkor nekem úgy tűnik,hogy valójában magunkkal van a legnagyobb problémánk, tehát leginkább magunkat viseljük el a legnehezebben . Mivel magunktól nehéz "megszabadulni" ezért többnyire szenvedünk is saját magunktól.

2015. febr. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Hát ők biztos jobban megértik egymást vagy legalább jobban elviselik
2015. febr. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%
A depresszió egy betegség és csak ritkán van jó hatással egyik a másikra. Például ismertem egy depressziós srácot (én se vagyok az a pozitív fajta) és bármennyire jól éreztük magunkat együtt végül mindig a magány utáni vágya győzött, ezért sajnos meg is szakadt a kapcsolatunk. Érdekes, mialatt beszélgettünk gyakran az volt a téma, hogy társra vágyik mégse úgy cselekedett, hogy ez valóra váljon..
2015. febr. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2015. febr. 20. 21:49
 5/5 anonim ***** válasza:
41%
depi duo?
2015. febr. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!