Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nincsen kialakított társaságom...

Nincsen kialakított társaságom, nincsenek barátaim akikkel beszélhetnék, mit tegyek?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok és nincsenek barátaim. Az osztálytársaimmal csak néha mozdulunk ki ide-oda, ott van egy kisebb csapat, akikkel elvagyok, de sokszor mennek valahova közösen ahonnan azonban én kimaradok, és nem akarok csak egy pótkerék lenni. A legjobb barátnőm társasága nem képes befogadni plusz egy embert, tehát az teljesen ugrott, viszont ha itthon vagyok nem tudok semmit csinálni, a hétvégéim is borzalmasak. Nincsen kivel elmennem bármit is csinálni, vagy ha már itthon vagyok, nincs kivel beszélgetnem legalább facebookon. Fogalmam sincs hol ismerkedhetnék, pedig jó lenne egy állandó társaság magam mellé.

(Lány vagyok és Bp-i.)


2015. szept. 18. 17:36
 1/3 A kérdező kommentje:
Előre félek az ünnepek miatt, hogy nem lesznek ott a barátok, akikkel megünnepelhetném, a szülinapomtól is, ami idén is katasztrófa volt mert senki sem jött el, és egyedül töltöttem.
2015. szept. 18. 17:38
 2/3 anonim válasza:
Nekem van egy ilyen barátnőm aki mindig odacsapódik a "bandánkhoz" és nem szól bele amiről éppen beszélünk. Nagyon idegesítő tud lenni. Nagyon félénk lány az biztos és nem valami beszédes de jó tanuló..Általában én ülök mellette órán de alig beszélünk. Ha magadra ismertél akkor szerintem kezdj el nyitni, beszélj többet, mosolyogj mert akkor szimpibbnek tűnsz az emberek szemében. legyél barátságos és ne beszélj ki másokat egymásnak.
2015. szept. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kommunikatív vagyok, igyekszem nyitni, bár totál idegenek felé nehézkes, de tulajdonképpen mintha ott sem lennék.
2015. szept. 19. 00:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!