Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megbántottak általam legjobb...

Megbántottak általam legjobb barátnak nevezett osztálytársaim. Vagy csak egy hülyeség miatt fáj a fejem? Csináljak úgy továbbra is mintha semmi se történt volna?

Figyelt kérdés

az osztálytársaimmal kenu túrára indultunk /kötelező suli program/ és úgy volt hogy együtt megyek 3 olyan barátommal akikkel a minden napjaimat töltöm együtt, legtöbbet beszélek, és sok mindent megosztok.Semelyik se hagyott cserbe még és az egyik aludt is már nálam és közös programjaink is voltak. pár hónapja már voltunk kenuzni ami nem sikerült túl jól mert rossz volt a kormányosunk,de én nagyon élveztem és most is velük akartam menni amit a héten nem is egyszer hangoztattam. amikor elindultunk a mostani kenuzásra akkor is út közben azt mondogattam nekik,hogy milyen jó lesz.Mikor már a mólon voltunk közölték velem hogy ők kicseréltek egy másik emberre és csak annyit mondtak hogy nem baj-e hogy ők négyen mennek..ennyi volt és már szálltak is be..engem otthagyva, az volt a szerencsém hogy véletlen volt még egy szabad hely az utolsó lány csapatban és velük mentem.Nagyon bántott hogy ott hagytak már a sírógörcs kerülgetett.

Az lenne a kérdésem hogy mi a véleményetek erről és ezt nézzem el nekik vagy csak említsem meg hogy szarul esett vagy ne nagyon beszéljek ilyen emberekkel?



2015. szept. 18. 18:17
 1/3 anonim ***** válasza:
hát, igen ismerős a dolgok, csak én nem kenuztam. Szóval szerintem, kérdezd meg őket, hogy mi a bajuk, miért tették ezt. Ha olyan választ adnak, hogy pl.: Valamikor megbántottad őket, akkor mondd, hogy sajnálod és béküljetek ki (persze csak akkr, hogy tudod, hogy történet mellyel előállnak valós), ha viszont nem adnka egyértelmű választ, vagy hazugságokkal traktálnak, akkor, haggyadd, nem érnek annyit. Manapság az a helyzett, hogy nagyon kevés az igaz LB-k száma, és, ha van/volt is, nagy valószínűséggel otthagy, mert megun és más barátot talál. Szóval, mint irtam beszélj velük. Remélem segített. Sok sikert :)
2015. szept. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez rettentően aljas és undorító lépés volt tőlük.

Simán mondhatták volna előre, hogy bocsi, nem veled akarunk lenni, de nem. A hátad mögött cselekedtek, téged kb le sem szarva, aztán még pofájuk sem volt megbeszélni veled, inkább olyan helyzetet alakítottak ki, amikor gyorsan le is tudnak lépni.

Ha nem voltak köztetek eddig viták/megbántások, akkor nekem eddig ért volna a "barátság"

2015. szept. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
De furcsa. Ha jóban vagytok amúgy, akkor azon a régi kenuzáson történt valami, valószínűleg -szerintük- nem jól csinálod és ezért akartak helyetted mást negyediknek. Bárhogy is, ez szemét húzás volt tőlük, előre szóniuk kellett volna, nem pedig az utolsó pillanatban lepattintani téged, mint kutyakakát a cipőtalpról... sőt, ha a barátaid lennének, akkor még azt is elnézték volna neked, hogy ha rosszul csinálod. Nekem is van barátnőm, aki társaságban néha kínosan viselkedik, mégis elnézem neki, mert szeretem. Na a lényeg, nem te fújod fel, ezek a lányok szemetek. Ne bízz bennük, nem a barátaid.
2015. szept. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!