Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátok voltunk, de lehet...

Zoldkezetlegyszii:D kérdése:

Barátok voltunk, de lehet hogy belém szeretett?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy mit csináljak. Van egy fiú barátom akivel 3 éve legjobb barátok vagyunk. Közben volt barátnője 2 évig. Szakított vele és előre nem akarta elmondani az okát, ami nekem elég rosszul esett és lehet hogy picit éreztettem is vele. Ezért úgy döntött tegnap este, hogy elmondja. És azt mondta hogy miattam hagytam ott a barátnőjét, mert már elég rég óta tetszem neki. És tegnap megkérdezte, hogy leszek-e a barátnője. Én úgy tekintek rá mint egy barátra (jó nem mondom hogy nem tudnám elképzelni azt hogy összejövünk de úgy érzem jobb ez így nekem hogy barátok vagyunk, én nem akarok komoly kapcsolatot) Megmondtam neki, hogy én úgy gondolom a barátságunk ennél fontosabb, mert kitudja köztünk ez nem működne és akkor megszakad a barátságunk, de nekem szükségem van rá. Nem tudom mit tegyek, mit mondjak neki, hogy ő se érezze kellemetlenül magát ha csak barátok vagyunk és nekem is jó legyen. Segítségeteket előre köszönöm :)

2015. szept. 20. 17:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha igy erzel semmikepp se menj bele. Ha nem vagy szerelmes nem lesz jo vege csak elveszited. Mond el amit erzel ha jo barat megerti ;) baratsag neha tobbet er... (:
2015. szept. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!