Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jól látom hogy a 20-25 éven...

Jól látom hogy a 20-25 éven felüliek 90%-nak nincs igaz barátja?

Figyelt kérdés
2015. szept. 21. 13:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
én nem tudom, hogy honnan veszed, de nekem vannak igaz barátom. mondjuk az is már 15 éves barátság. és leginkább az ilyen régi ismertségek azok. a frissebbek már nem olyanok mint ez a 15 éve tartó barátság.
2015. szept. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nekem van 3. Egyiket gyerekkoromtól fogva ismerem. Egyiket középiskolából. Egyiket pedig már felnőttként ismertem meg.

És az ismerőseim körében is kb. így van, mindenkinek vagy 1-2 barátja. Az nagyon ritka, akinek senkije sincs.

2015. szept. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
49%

Igen, jól látod. De a 20-25 éveseknél és a tőlük fiatalabbaknál se jobb a helyzet.

Az emberek nem figyelnek egymásra és sokan azt se tudják igazán, mi érdekli őket, ezért nem találnak olyan embereket, akikkel ugyanazért lelkesednének, és ebből kifolyólag nem is keresik egymás társaságát annyira, legfeljebb, ha csak táncolni vagy berúgni akarnak, azt meg többségnek mindegy, kivel teszi. Viszont az, akivel szórakozni jár, nem biztos hogy ugyanaz az ember, akire számíthatna, ha bajba kerül, nincs, ami igazán összetartsa őket.

2015. szept. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%

20-25 év alattiaknak is csak ideig óráig.

Változott a világ, már nem "menő", hogy valóban odafigyeljünk a másikra, fontosabb lett a rongyrázás- ez nem sak a baráti kapcsolatra értendő, szerelmi szálak, de akár rokoni kapcsolatokat is mérgezhet.

Fogyasztói társadalmak vannak, minden és mindenki pótolható-csak mikor elveszik, jönnek rá, hogy azért annyira ez nem így van.

Tisztelet azoknak a bizonyos kivételeknek !

2015. szept. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
#2 Szerintem inkább az ritka, hogy valaki beismerje önmagának, hogy valójában senkije nincs.
2015. szept. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

5: Én nem ezt látom a saját környezetemben.

Tényleg nincs olyan nagy csapat, mint iskolás korban, de szerintem nem is kell. Bőven elég, ha 1-2 barátja van az embernek. És nem olyan különleges dolog nekem.

Sajnálom, hogy a ti környezetetekben ilyen rossz a helyzet.

2015. szept. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát mert sok tizenévesnek aztán sok van, amikor ott beszélik ki egymást ahol tudják, a nagy barátságuk suliba meg a facebook on tart esetleg a bulikba...
2015. szept. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Jó, hogy írod ezt 7-es, mert én is inkább úgy látom, hogy a fiataloknak nincs igaz barátjuk. A felnőtteknek azért még akad 1-2.
2015. szept. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
75%

34 éves vagyok, szóval 20-25 éven felüli. :)

Nekem 1 nagyon jó barátom van, de őt sem mondanám annak a tipikus igaz barátnak.

Akikkel nagyon jóban voltam és valóban igaz barátaim voltak sok-sok évig, velük már csak 1-2 évente egyszer futok össze. Elköltöztem, elköltöztek, egy ideig beszéltünk, aztán ez elmaradt, ahogy a barátság is. Új város, új meló. Persze vannak munkatársaim, akikkel jóban vagyok, de velük nem lehet azt az igazi barátságot kialakítani. Meg egy 3X éves ember már elég nehezen nyílik meg és barátkozik. A "megeszünk egy sütit, megiszunk egy sört és csacsogunk" az nem barátság.

Szóval nálam ez az oka a dolgnak.

2015. szept. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
30 éves vagyok, nekem egy barátom sincs. Suli után eltűntek mellőlem az emberek, megházasodtak, gyereket vállaltak vagy külföldre mentek. :( A munkahelyen meg nem tudtam barátokat szerezni, nagyon másfajta emberek mint én, nem szeretem egyiket sem. Azon kívül meg máshol nem lehet barátkozni, hacsak az ember nem megy oda egy vad idegenhez az utcán, hogy helló, nem lennél-e a barátom?? De ezt persze nem teszi senki, mert hülyének néznék!
2015. szept. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!