Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van egy lány barátom. A...

Van egy lány barátom. A legjobb barátomnak is a barátja. De valami nem oké?

Figyelt kérdés

Van egy lány barátom.A legjobb barátomnak is a barátja. De valami nem oké. Ha a barátom csufolja és mindig lefogdossa a lanybaratom, ő erre meg lepofozza kirohogi majd megoleli,és otthadja.Magyarán nem tiszteli, nem becsüli meg.DE én meghivom fagyira, veszek neki ajándékot alkalmakkor, SOSE csufolom, SOSE bántom, fogdosom.És ő a legjobb barátom teszi előrébb és jobban szereti.(Mint barát)Ha én egy rossz szót szólok 1 hónapig nem szól hozzám, lehord minden BUNKÓnak,de ha a barátom lefogdossa meg stb, á szarik rá. Ha kérdezem miért teszi előrébb aztmondja..megszoktam.

A legjobb barátom 1 hét alatt jobban megkedveltette magát azzal, hogy csufolta stb, mint én 2 év alatt, hogy 1 csúnya szót nem szóltam hozzá.

Nem értem. VALAKI Magyarázza el nekem mert rohadtul nem értem. mi baja velem?



2015. szept. 20. 22:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a lánybarátod azt a típusú fiút szereti amilyen a legjobb barátod. Minden lánynak más az ízlése. Valamelyik a flegmákat szereti, valamelyik a kedveseket stb. Vagy lehet, hogy valamit mondott rólad neki a legjobb barátod, ami nem tetszett a lány barátodnak. És ezért ilyen veled. De én nem tudhatom, mert nem ismerlek titeket. De azt tanácsolom, hogy beszélj a lánybarátoddal hogy miért van ez.
2015. szept. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudok vele beszélni mert ha felteszem a kérdést nem valaszol vagy azt jelzi, hogy nem elérhető, előbe meg úgyszintén.. Nemtudom..szerintem csak hitetni akarja a barátságot..:/
2015. szept. 20. 23:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Mert a barátod bejön neki, és nem csak egyszerűen barátként tekint rá, hanem pasiként is érdekli. Nem akarja elveszteni, ezért nem mutatja ki, hogy rosszul esik neki a csúfolás, a fogdosást meg még élvezi is. Rád meg csak egyszerűen barátként tekint.
2015. szept. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A Ezzel még az a baj, hogy azt mondta a tavaji táborban, hogy velem hamarabb járna mint vele.:/
2015. szept. 27. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!