Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kitöröltem az ismerősöket...

Kitöröltem az ismerősöket Facebookról, akikkel már több mint 2 éve nem beszéltem, szerintetek megsértődhet valaki ezért rám?

Figyelt kérdés
főleg iskolatársakat
2015. szept. 22. 23:58
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Kicsit félek ezért, vagy magyarán ők is lesz@rnak? :)
2015. szept. 23. 00:04
 2/14 anonim válasza:
72%

hát amikor az a lány törölt ki akibe fülig bele voltam esve csak másik suliba ment aztán pár évig így nem volt szóváltás, azt hittem összeesek bánatomban, de ez egyéni probléma nem az övé és nem másé :D

ha teljesen úgy érzed hogy lényegtelen és olyan hogy egy szót nem váltottatok csak bejelölt akkor töröld

2015. szept. 23. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
beszéltem párral, de már nem érzem a kapcsolat fenntartására őket :)
2015. szept. 23. 00:26
 4/14 anonim ***** válasza:
72%
En is letorolgettem egy csomo embert. Szerintem jol tetted
2015. szept. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Így van és hogy mit gondol a másik le kell kaksizni
2015. szept. 23. 00:37
 6/14 anonim ***** válasza:
Toroltem en is most szazat, erre egy masnap visszajelolt...de en meg nem akarok mar olyat,akit par buliban lattam vagy par honapog voltunk kapcsolatban....akivel tobb evig mert gimis evfolyamtars, az egyelore maradt
2015. szept. 23. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
59%

A Facebookon nem igazi baratok vannak, olyan emberek, akik bejelolnek, de ha szembejon veled az utcan nem fog koszonni.


En multkor nem jeloltem vissza egy olyan embert aki azt allitotta (miutan megkerdeztem tole uzenetben, hogy honnan kene ismernem mert nem emlekszem, hogy valaha is lattam volna) gimis evfolyamtarsak voltunk...nos, 10 eve erettsegiztem :/

2015. szept. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
76%
Ha valakivel 2 éve nem beszéltél, tényleg érdekel, hogy megsértődik-e? Na ugye, hogy nem. ;)
2015. szept. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
80%
enis szelektaltam mar. foleg azokat akik az utcán nem képesek pl köszönni se... akkor facebookon miért kéne látnom mit csinál? akikkel nem szoktam beszelni, de regen joban voltunk es ma is köszönünk az utcán, azok maradtak.
2015. szept. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
72%
Én is szoktam törölgetni. Azt meg pont leszarom mit gondol utána, főleg ha amúgy sem beszéltünk évek óta.
2015. szept. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!