Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen ember az ilyen? Jogosan...

Milyen ember az ilyen? Jogosan vagyok kiakadva?

Figyelt kérdés

Van egy baratnom. Vagyis mostmar csak ismerosnek tartom.

Szoval az van hogy mar rengetegszer atvert. De nemcsak engem hanem a barati tarsasagunkbol mindenkit. Nem mondta el az allitolagos legjobb baratainak hogy mit csinal nyaron meg egy csomo olyan dolgot amit egy nem olyan jo baratnak is siman elmondhatsz... Es amikor ilyenrol ertesultunk akkor meg egy "Ja" vagy hasonlo valasszal elintezi es azt hiszi hogy most hogy kiderult mi leszarjuk...

Ezen a heten szegeny baratnonk sajnos lebetegedett igy egy hely felszabadul a csaj jobb oldala es egy 3. baratnonk kozott igy en a 3. keresere odaultem kozepre. (en eredetileg a csaj baloldalan ulok). Erre ramformed hogy en hogy lehetek ilyen diszno hogy otthagytam egyedul.. Pedig csak a masik oldalara atultem... Meg hogy mindig ilyen vagyok.. Ja azt kihagyta hogy amikor 9.es evzaron elajultam akkor 2 masik baratnom kisert haza o meg hagyott volna a foldon de elkapott egy masik osztalytarsam. O meg annyit mondott amikor meg fekudtem hogy "Meg mindig ilyen?"

Miert ilyen velem?? Megkerdeztem tobb embert is hogy tettem e ellene barmi rosszat is se ok azt monstak hogy nem, max (ez kozelebbiek mondtak) hogy nem avatom be a titkaimba... Megis miert tegyem ha o arra se kepes hogy elmondja hogy mentek Horvatorszagba???

Szerintetek miert csinalja ezt? Hogy titkolozik de ha valamit nem tud akkor en vagyok rogton a szemet diszno...



2015. szept. 23. 16:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak lehet nem olyan típus aki élete minden mozzanatáról beszámol. Lehet nehezebben engedi közel magához az embereket, és nem az az ellágyulós típus. Miért kezdtél vele barátkozni ha most ennyire zavar a természete? Ha barátkozni akarsz, próbáld rendesen megismerni. Tőle tudd meg van e baja veled. Ha kíváncsi vagy rá merre járt tőle kérdezd meg. De az is lehet hogy szimplán csak nem vagy szimpi neki, vagy egyszerűen csak magának való. Az is lehet ő ugyanúgy fel van most háborodva amiért ő sem ért téged. De talán tényleg rosszarc, én csak tippelgetek...
2015. szept. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!