Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A baratnom vagy nem? A tobbi...

Skins.effy kérdése:

A baratnom vagy nem? A tobbi lent!

Figyelt kérdés

Van egy baratnom aki a legjobb baratnom is es nekem mar mindjart hat eve tetszik egy fiu es szeretem is! O peddig fojamatosan flortol vele nem hogy nekem adjon tanacsot! Nem tudom mit tegyek! Tudna valaki segiteni abban hogy mit tegyek a baratnommel szemben de a sraccal szemben is?

Sokat segitene!!



2015. szept. 23. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Tudja, hogy te szereted azt a fiút? Mert ha igen és azért csinálja, akkor az nem túl szép tőle, akkor szerintem (de csak szerintem, mert nem ismerlek titeket, így nem tudom teljesen megítélni) nem igaz barátnőd. De lehet, hogy csak szimplán neki is tetszik és azért csinálja. Próbáltál már beszélni a barátnőddel róla? Talán valahogy óvatosan meg lehetne próbálni, de semmiképp se vesszetek össze. Mert ha tényleg barátok vagytok és csak ennyi, hogy ugyanaz a fiú tetszik nektek, egy barátságot nem érdemes egy fiú miatt tönkretenni. Ha valahogy óvatosan megpróbálod egy beszélgetés alkalmával szóba hozni, biztosan kiderül. Csak valahogy okosan sződd bele, ne ess neki, mert nem éri meg egy barátságot elveszíteni egy fiú miatt.

Remélem valamennyit segít, amit írtam. Azért még várj meg pár választ, mert ez csak az én véleményem és mint azt már írtam, nem ismerlek titeket.

2015. szept. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mit érzel te bejössz a srácnak? Lépd meg ha igen. A barátnődnek meg ugyanúgy tetszhet a srác. Tudja hogy neked is bejön? A srác viszonozza a flörtöt? Lehetséges hogy a barátnőd tetszik neki? Ha így van én nem mártanám bele magam a dologba. Viszont ha úgy érzed van esélyed ne szalaszd el.
2015. szept. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Elso valaszolo: Igen tudja hogy szeretem a sracot, es o nem szereti~azt mondja~ ja es minden sraccal majdem flortolni kezd! En megertem, tolem nyugodtan de tudja jol hogy en csak is azt az egy sracot szeretem igazan egesz eletemben es szeretem is es megis folytassa
2015. szept. 24. 19:14
 4/5 A kérdező kommentje:

Masodik valaszolo: Nem tetszhet a baratnomnek ugyanugy az a srac mint nekem mert o minden sraccal flortol de vele azal a sraccal amelyik nekem tetszik tobbet es a tulzasba viszi!!1

Hogy kene ot (baratnomet) figyelmesztesem hiszen tudja hogy o eletem elso szerelme??

2015. szept. 24. 19:17
 5/5 anonim ***** válasza:

Kérd meg rá, ha csak természetétől függően flörtöl vele lehet visszafogja magát ha a barátnőjekéri.

Egyébként nekem ennyiből nem tűnik jó barátnőnek, lehet hogy őt is azért érdekli jobban az a srác mert neked is ő tetszik. Van akit ez motivál. Bizonyítsd be a fiúnak hogy te jobb vagy a barátnődnél.

2015. szept. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!