Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan mondjam el a legjobb...

Hogyan mondjam el a legjobb barátnőmnek, hogy már nem szeretnék vele jóban lenni?

Figyelt kérdés
Röviden a helyzet: 8 éve vagyunk legjobb barátnők. 2 év a korkülönbség a javamra. 18 és 20 évesek vagyunk. Az igazság az, hogy az elmúlt időben észrevettem, hogy nagyon különbözünk. Más a külső/belső stílusunk, más az érdeklődésünk(neki a fiúk, nekem a sport). Buliban folyton a fiúkat lesi, de csak tapintatosan. Neki az okoz örömet, ha van egy-két fiú, aki körbeugrálja. Engem sokszor kioszt, bár jogosan, mert sok a rossz tulajdonságom. Néha úgy érzem, hogy megjátssza magát a fiúk előtt. És nekem ez nem kell. Én másmilyen vagyok. Sajnos kicsit sokat bunkóztam vele mostanában egy részeges este miatt,felhánytorgattam neki az esetet, de nem így akarom vele megszakítani a kapcsolatot. Szerintetek hogyan csináljam? Köszi a válaszokat.
2015. szept. 25. 22:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyszerűen leűlsz vele és mondd meg neki,hogy mi a helyzet.Nem viccelek! Nem kell drámázni,sem magyarázkodni,sem viccesen el hébe-hóbázni.Megmondod ezt ,amit it szépen leírtál,rájöttél arra,hogy mennyire külömböztök és hogy az utóbbi időben..blablaba,érted?

Ha eddig legjobb barátnők voltatok,gondolom csak megtudnátok oldani valahogy egy szép lezárással az egészet. Hisz ha már vége van,akkor az legalább legyen jó !

2015. szept. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az klassz, hogy pár probléma miatt dobnád is, nemhogy megoldást találnátok. Jobb is, ha megszabadul tőled.
2015. szept. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tudod, próbáltunk megoldást találni a problémákra, de ha egyszerűen nem értjük meg egymást, minek erőltetni? Amúgy nagyon kedves vagy, hogy azt írtad "Jobb is, hogy megszabadul tőled" Bizony én vagyok a sátán..
2015. szept. 25. 22:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Te mondtad, nem én. Mellesleg majd olvassak gondolatot, hogy jaj ti próbáltátok ám megoldani? Írd le alaposan akkor a helyzetet vagy ne itt bunkózzál, mert nem találjuk ki a többi részét...
2015. szept. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem megszakítani egy kapcsolatot ilyenek miatt túl drasztikus lenne. De a különböző emberek egy idő után úgyis eltávolodnak egymástól, nem gondolod? Ha nem akarsz találkozni vele, csinálj magadnak más programot, ha legjobb barátnők voltatok, meg fogja érteni ezt a burkolt célzást és vagy próbál javítani, vagy hagyja menni a kapcsolatot. Ha meg rákérdez mi bajod vele, mondd meg neki őszintén.

A múlttal való dobálózás megalázó és felesleges, így nem csak hogy a barátságotok megy tönkre, de ellenséget is szerezhetsz magadnak. Ez fordítva is ugyanúgy igaz. Ki ő neked, hogy téged kiosszon?

2015. szept. 26. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!