Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nincsenek barátaim...

Miért nincsenek barátaim ennyire rossz ember lennék?

Figyelt kérdés

Sokszor oda megyek másokhoz, de figyelembe sem vesznek. Mintha egy szellem lennék.

Van facebookom de nem sok osztálytársam az ismerősöm csak öt hat db. Ez a második év hogy közötük vagyok. Mert egyszer megbuktam. Próbàlok velük jó fej lenni de nem fogadnak be... Az iskolaváltás nem lehetséges.



2015. okt. 1. 12:15
1 2
 1/11 Great Saiyagirl ***** válasza:
91%
Az, hogy nincsenek barátaid nem azt jelenti, hogy rossz ember vagy, csupán csak azt, hogy nem találtad meg a megfelelő társaságot. Érdemes olyan emberekkel körülvenni magad, akikkel van pár közös érdeklődési köröd. Ilyen lehet például a videójáték, sportok, autók és a többi. A többi már menni fog magától.
2015. okt. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ettől még nem vagy rossz ember
2015. okt. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De sehogy nem fogadnak be. Most is hátul az utolsó padba ülök és szomorkodok
2015. okt. 1. 12:46
 4/11 anonim ***** válasza:
Énis így voltam...de aztán nyitottabb lettem és csak lett pár haver még arra a 2 évre
2015. okt. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De nrm fogadnak beeeeeeeeeeeeeeeee
2015. okt. 1. 13:20
 6/11 anonim ***** válasza:
Egy ember sem? Senki?
2015. okt. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
17%
Nem te vagy a rossz! Ők azok mert kéotelenek elfogadni téged :(! Nem a te hibád!!
2015. okt. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Az a legrosszabb hogy sehova nem vesznek át! Mindjárt megölöm magam!
2015. okt. 1. 15:16
 9/11 anonim ***** válasza:
93%

Az önsajnálat sosem jó imidzs. Én sosem barátkoztam olyannal aki játszotta a nagy áldozatot. Boldog, vidám ember szinte vonzza a népet. Minél vidámabb vagyok annál inkább keresik a társaságom. Próbáld ki te is. Lehet hogy most innen már nem egyszerű, mert az első "belépés" egy adott társaságban meghatározó főleg ilyen korban, de ha nem az látják hogy a telefonod nyomkodod lógatva a fejed, hanem MINIMUM figyeled, mások beszélgetését, mosolyogsz, esetleg kivonulsz, vagy megpróbálsz aktív lenni (ezt neked kellene látnod a helyzettől függően), akkor érdeklődni fognak irántad.

A jófejkedés meg ne benyalizás legyen. Legyen tartásod, legyen saját véleményed, ne simulékonykodj. Az a halálom, gondolom másnak is. XD

2015. okt. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy, fiú/lány, és merre felé laksz?

Én is hasonló helyzetben vagyok, beszélgethetünk ha gondolod, és ha nem messze lakunk, találkozhatunk is! :)

2015. okt. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!