Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Összehoznátok/segitenétek...

Összehoznátok/segitenétek barátnőtöknek a pár találásban a lentiek alapján?

Figyelt kérdés

Szóval lenne több szingli férfi ismerősötök, azok is egy barátnő után sirnak, és tudatában vagytok hogy a barátnőtök is szingli. Neked van párod.

Segitenél-e barátnődön, és összehoznád-e egy ilyen szingli fiú ismerősöddel?


Esetem : mi 4-en vagyunk elég jó barátnők, a csapatból ketten ténleg úgy viselkednek velem ahogy egy barátnak illik (szerintem : pl kölcsönös tisztelet, szeretet, segités, gondok megbeszélése, tanácsok, a másik mellett állás stb), ők már próbáltak összehozni pár sráccal.

Viszont az egyik az elég féltékeny tipus (rám legalábbis) mert állitólag hogy én többre vittem eddig mint ő, de ez csak hallásból tudom (ő sosem erősitette meg vagy mondta). Egy minimális féltékenyésg viszont látszik rajta.

Ahhoz képest hogy párja van, elég régóta már, az utóbbi időben nagyon felszedte maga mellé a fiúbarátokat, de sosem mondta azt hogy "nézd, van egy xy haverom, ő is szingli, te is, hozzalak össze titeket?".

A másik kettő mint mondtam nem egyszer akartak volna segiteni, egyszer sikerült is nekik.


Ennyire ki akarja magának sajátitani a fiúbarátait? Vagy ez ténleg féltékenység miatt? Vagy ti sem segitenétek?

MI az álláspontotok ebben?


-megjegyzem azt hogy mikor találkozunk az ő nagy fiúbarátaival egyszer sem mutatott be egyiknek sem. A dolog csak ott zavar hogy én folyton vagyok annyira rendes és bemutatom, ha már egy társaság...-



2014. júl. 25. 22:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát direkt nem, de egy közös bulira meghívnám őket.
2014. júl. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nos, kérd meg, hogy mutasson be. Szerintem nem gondolatolvasó, lehet, hogy ő olyan, hogy ha a te helyzetedben lenne bemutatná magát a fiúknak. Te tudod milyen a jelleme.
2014. júl. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!