Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Itt ülök az egyetemen a...

Itt ülök az egyetemen a kolesz szobában egy csomag BakeRoles-al és nincs társaságom! Én csinálok valamit rosszul?

Figyelt kérdés

Az egyetem tulajdonképpen kicsi. Mindenki ismer mindenkit, jófejek meg minden de valahogy nem az "én embereim"! P**nákról és p****cskröl beszélnek egész nap meg ilyesmi. Mikor ide jöttem eldöntöttem h társasági ember leszek, de nem jön be valahogy. Pedig tényleg próbálkoztam. Most mindenki elindult bulizni csak én ülök itt. Vannak nyugisabbak is, de akkor is kiakadok. Segítsetek! Köszi! :(Ű


Ui: most a csoki és a bakerolls a legjobb barátom.


2015. okt. 1. 20:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy olyan mint ők, nem kell ezt szégyellni. Kösd le magad valami mással, ne erőltesd magadra a "társasági ember" személyiséget. Azért tartod furcsának hogy egyedül vagy, mert mindenki más emberekkel lófrál - és ez a legelfogadottabb dolog jelenleg ami létezik. Ne erről mintázd a viselkedésed, legyél olyan amilyen vagy, és kész. Mártsd csokibe a desznyós bákerollszt és kajálj.
2015. okt. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 opened paradise ***** válasza:
Én meg itthon és bakerolls-om sincsen :((
2015. okt. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mit segítsek?
2015. okt. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem szimpatikus vagy. Főleg, hogy én is elhatároztam, hogy majd milyen nagy társasági ember leszek; mégis, mikor végignéztem a szaktársaimon, csak ürességet és felszínességet láttam rajtuk. Így maradtam egyedül, különböző kínai ételek társaságában.


Nagyon különleges lehetsz :D

2015. okt. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi megpróbálkozhatunk egy barátkozással.
2015. okt. 2. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nanee tisztára magamat látom benned:D

Én is eldöntöttem amikor gimibe jöttem, hogy mekkora társasági ember leszek, de az osztálytársaim egy gyengébb változatai mint a tieid, nagyon felszínesek.Ugyanúgy jártam mint te><

2015. okt. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Komolyaan ilyen sokan vagyunk? :O

Hát már most szeretlek titeket! Írjatok nyugodtan privit ha beszélgetni akartok! :)

Tényleg nem gondltam hogy van rajtam kívűl más. Azt hittem le fogtok szólni hogy takarodjak bulizni akkor is ha nem érzem magam jól.

2015. okt. 3. 11:06
 8/9 anonim ***** válasza:
Te egy introvertált embereke vagy! Ezért nem jön be a bulizás! Nekem is unalmas lenne a helyedben, pláne ha nem ismernék senkit jól a társaságból... :) Ez így van jól!
2015. okt. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Bulizni szeretek. Nem erről van szó, hanem magáról a társaságról. Nem tartom magam introvertáltnak, inkább extrovertáltnak. Az, hogy ők "nem az én embereim", hogy nem szeretek olyan emberekkel lógni, akiknek a pia, a b***szás meg mások kigúnyolása a kedvenc időtöltésük. Vagy akkor enélkül már nem is lehet bulizni avgy mivan?

2015. okt. 14. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!