Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek mi lehet a baja?...

Szerintetek mi lehet a baja? Miért ilyen?

Figyelt kérdés

beszélgetek/beszélgettem egy sráccal.

az elején tök jó volt, viszakérdezett, tök jókat beszélgettünk.

most viszont már nem kérdez vissza, csak 1-2 szavas üziket ir :/

szerintem nem bántottam meg

ha megkérdezem, hogy "zavarlak? mi a baj?" , akkor az a válasz, hogy "dehogyis, semmi..."

és régebben még akkor is irt, amikor épp motorozott :d

mármint akkor természetesen megállt, nem vezetett közben

és képeket is küldött magáról (inkább olyanok, mint amiket mi, lányok a legjobb b.nőnknek küldünk, szóval olyan hülye fejet vágós :d ) vagy a motorról.


az elején 1-2 üzenete azt sugallta, hogy még az is lehet, hogy bejövök neki...de most már... :(


már kb nem is irk neki, mert minek irjak, ha úgyse kérdez vissza

mert nem zavarna, ha róla beszélünk, de akkor ne csak 1-2 szó legyen mindig a válasza


valamennyire ismerjük egymást, mert a szülőknek van 1 közös barátja és ha ő kerti parit tart, akkor szoktunk találkozni

de nem beszélünk :/ :(


szerintetek mi lehet a baja?

és hogy kérdezzek rá, hogy mi a baj, hogy esetleg el is mondja? ( nekem elég, ha azt mondja, hogy családi és nem szeretné elmondni, mert ezt megértem , semmi közöm hozzá, de akkor ezt mondja, ne azt, hogy "semmi" )


16 éves a srác, én 15



2015. okt. 3. 10:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Érdekelted addig, míg kicsit megismert és ennyi, megunt, mert nem vagy az esete. Ne alázd meg magad azzal, hogy futsz utána.
2015. okt. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

tudom, hogy nem vagyok az esete :)

és jobb is ez igy :)


mint pasi nem is érdekel, de akkor mondja inkább azt, hogy zavarom és akkor nem fogok többet ráirni :)


csak szerintem egy fiú és egy lány nem csak akkor beszélgethet egymással, ha bejönnek egymásnak, mint baratok is beszélhetnénk :/

2015. okt. 3. 11:10
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy túl sokszor zavartad. Meg kellett volna várni, amíg ő is ír neked,magától!! Legfeljebb egyszer lehetett volna ráírni, de többször nem. Ezt már zaklatásnak érezheti. De nehogy megkérdezd tőle, hogy zaklattalak-e a leveleimmel, mert udvariasságból nem írhat mást,mint hogy nem. Jobb lenne, ha erőt vennél magadon, és maximum két hétben egyszer írnál neki valamit, ami veled történt. De ha ő magától még így sem ír semmit, akkor két próbálkozás után egyszerűen ne írjál neki többször. Lehet, két hónap múlva már hiányozni fog a leveled.
2015. okt. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Volt amikor O irt rám, nem is 1x :)


Most 2 hete nem beszéltünk


Jövő hétvégén elvileg találkozni fogunk ( nem csak ketten :D )

2015. okt. 4. 12:00
 5/9 anonim válasza:
Kerdezd meg hogy volt e mar baratnoje
2015. okt. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Igen, volt 7 hónapos kapcsolat volt :D

( mar szakítottak)


Egyszer meg szoba került es beszeltunk erről is :D :)

2015. okt. 4. 17:50
 7/9 A kérdező kommentje:
De ez most 'számít' most? :O
2015. okt. 4. 17:51
 8/9 A kérdező kommentje:
Az 1. 'Most' 'miért' akart lenni :DD
2015. okt. 4. 17:51
 9/9 anonim válasza:
Hagyd rá viselkedj úgy mint ő ,ne foglalkozz vele ha majd ha tud normálisan beszélni ,ne eröltesd
2015. okt. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!