Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek most mi baja...

Szerintetek most mi baja velem? (kicsit hosszú) 15L

Figyelt kérdés
Nemrég összevesztem a legjobb abrátnőmmel mert nem értettünk egyet abban hogy hogyan kellet volna vissza utasítottam egy fiút akinek tetszettem de ő nem tetszett nekem.Nem bunkó módon mondtam meg a fiúnak a véleményemet, de miután a barátnőmnek el meséltem azt mondta nekem hogy írjak a fiúnak valamit (ami hazugság lett volna a rèszemről, hitegetnem kellet volna hogy szeretem pedig nem...) .Ezután hozzá vágta a barátnőm a fejemhez hogy egy önző beképzelt egoista vagyok és hogy mit képzelek hogy a fiúk sorban fognak állni élőttem.stb. "olyan mintha egy sík hülyével beszélnék" mondta. ja meg : most nagyot zuhantál a szememben remélem tudod... ez az egész nagyon szarul esett így dühből válaszoltam hogy ő meg hisztis...erre berágott és csak egyre durvult a helyzet.... Fogalmam sincs mi baja van velem... Kérlek segítsetek! Már lassan egy hete nem beszéltünk.szerontetek mit kéne tennem??

2015. júl. 12. 23:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Hááát… Igaz hogy nem a te hibád, de kérj bocsánatot hogy veszekedtél/kiabáltál. De szépen nyugodtan mindd el neki, hogy te úgy utasítod vissza a fiúkat ahogy alarod (persze ne bánts meg senkit, gondold át tényleg nem volt-e bunkó, lehet igaza van a barátnődnek). :/
2015. júl. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyébként őneki mi köze hozzá hogy te ,hogy utasítasz vissza valakit. Ha ilyen hülyeségeken felkapja a vizet akkor meg is érdemelte amit mondtál neki (még örüljön ,hogy nem csúnyábbat mondtál). Még jó ,hogy nálam ilyen probléma nincs. Mi a barátaimmal minden nap veszekszünk de egyikőnk se gondolja komolyan amikor valami sértőt is mond a másiknak, néha még jobb is ilyen veszekedőedések után kiengedjük a gőzt legalább.
2015. júl. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Te jól döntöttél. Mond meg neki, hogy ha ennyire tetszik neki, az a fiú, lehet az övé.

A barátnőd egy szemét, hogy direkt áltatni akarja a fiúkat. Szerintem még sorba fognak állni előtted, a barátnődből csak az irigység szól.

Szerintem keresd fel újra, és soha többé ne beszéljetek erről.

2015. júl. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!