Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Létezik fiú-lány barátság?

Létezik fiú-lány barátság?

Figyelt kérdés

2015. okt. 3. 17:59
 1/9 anonim válasza:
91%
Egy ideig. Utana az egyik fel majd tobbet akar. Utana marcsak rajtuk mulik.
2015. okt. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez attol is fugg, milyen mely egy baratsag. Szerintem.De amugy az #1nek igaza van. Elnezest, hogy nem irtam ekezetet.
2015. okt. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
igen.
2015. okt. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!

Egyébként szerintem létezik :D

Am. csak azért írtam ki a kérdést mert van egy fiú LB-m és az osztályból egy csomóan az gondolják/mondják, hogy tuti együtt vagyunk/leszünk (pedig csak rengeteget beszélgetünk, és ha tudnák a teljes story-t tuti nem gondolnák ezt... na mindegy). És kiváncsi voltam, hogy ti mit gondoltok a fiú-lány barátságról. :)

2015. okt. 3. 22:42
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért azt tisztázzuk, hogy pontosan mit értünk fiú-lány barátság alatt.

Nekem van egy nagyon jó lánybarátom és bár nem akarok vele összejönni (annyira azért nem passzol össze a személyiségünk, hogy párkapcsolati szinten esélyesnek találjuk egymást), de azt elismerem, hogy igenis egy csinos és vonzó lány, (még ha nem is annyira az esetem). A lényeg az, hogy amikor mondjuk ölelkezünk, vagy valami hasonló, akkor bizony szoktam érezni, hogy merevedésem lesz, de ezt mindig igyekeztem leplezni. Nem beszélek neki erről és ha ő észre is vette már az idők alatt (amire valljuk be, megvan az esély) nem adott ennek hangot. Nem akarok vele se kapcsolatot kialakítani, se szexelni, de mivel én férfiből vagyok, ő meg nőből, elkerülhetetlenül is gyakorol rám ilyen hatásokat. De mint mondtam, ezeken minden gond nélkül tudok uralkodni.

Szóval, ha szerinted/szerintetek egy átlagos fiú-lány kapcsolatba belefér az ilyen, akkor azt mondhatom, hogy igen, létezik.

Olyan viszont szerintem sincs nagyon, ahol még ilyen minimális, természetes vonzalom sincs, legalább az egyik fél részéről.

21/F

2015. okt. 4. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Igen.

Persze, akit a farka irányít, annak nem létezik, és az kardoskodni fog, hogy márpedig kötelezően mindig valamelyik fél szerelmes lesz... csak szerencsére baromira nincs igaza.

Ezt olvasd el :) [link]

2015. okt. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ne hagyd, hogy bárki is elbizonytalanítson, érezd magadat nagyon jól a barátoddal! :)
2015. okt. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Szerintem is létezik:)

Persze,lehet hogy ha úgy van,akkor lesz majd egy kis 'testi-vonzódás',de attól érezni fogjátok hogy nem akartok összejönni.

2015. okt. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válasz! :)
2015. okt. 4. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!