Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez most tényleg bunkósság...

Ez most tényleg bunkósság volt részemről?

Figyelt kérdés

Voltam anyummal,húgommal vásárolni Pesten.Legjobb barátnőm Pesten lakik. Én nem szóltam,hogy megyek be Pestre,mert gyors vásárlást terveztünk,húgomnak kabát,nem az a fél napos shopping túra.Barátnőm meg 5 fél 6 körül végez a melóhelyén és még fél óra mire haza ér.Mi már fél 5 körül végeztünk és indultunk haza.Mikor hívott,kérdezte hol vagyok,mondom Pesten autóban.Kérdezte nem e megyek el hozzá,meg mit képzelek én magamról,hogy nem szólok.

Mondom

1. nincs pénzem be metrózni,buszozni hozzátok,

2. azt se tudom onnan,hogy jutok abba a kerületbe,mert eléggé távol volt ahol voltunk és ahol ő lakik.

3. haza felé tartunk anyum nem fog vissza fordulni

4. tudtam,hogy fél 5 körül végzünk te meg akkor még dolgozol.Erre mondta,hogy ő rosszul volt és haza jött fél 4 kor,de hogy milyen bunkó vagyok,nem szólok,hogy Pesten vagyok,milyen barátnő vagyok,meg lephettem volna és stb.


Szerintem ez nagyon gyerekes hozzá állás volt részéről aznap nem is lehetett vele beszélni,mert besértődött.

Persze ő hozzám nagyon ritkán jön,de én ne sértődjek meg? Na mind1. Én nem érzem azt,hogy bunkó voltam,mert nem mentem be.


Szerintetek most ez tényleg tragédia?


2015. okt. 4. 16:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%

Nem volt bunkóság.

Családdal mentél, dolgotok volt.

Nem hozzá készültél.

2015. okt. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
29%
Nem tűnik igazi barátságnak. Egyik kutya, másik eb...
2015. okt. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Igaz,hogy hetente két hetente találkozunk,mert dolgozunk mindketten.Ő meg eléggé ragaszkodó típus.Aztán így elég sokat akar velem lenni.Én gondolkoztam,hogy belátogatok hozzá.De mivel fogalmam sem volt,hogy jutok el A kerületből B kerületbe,pénzem sem volt,anyumnak sem volt,húgom is dolgozik ő tankolt anyámnak is. Szóval kérni nem fogok.

Az nap én is dolgoztam,nem volt kedvem már tömegközlekedve zötykölődni aztán este haza 1,5 órát.

2015. okt. 4. 16:51
 4/14 anonim ***** válasza:

nyugi, o a buta, nem te. mas dolgod volt, nem hozza keszultel, nem is vagy koteles szolni neki, hogy pestre mesz,meg ha nem is a csaladdal vagy ott, akkor sem.

amugy nekem is voltak ilyen ismeroseim, akik elvartak , hogy amikor kulfoldrol mo-ra utazom 4-5 napra, akkor hozzajuk jarkaljak pesten ide oda ( en videki vagyok), legfokeppen persze este, amikor ok raernek ( nekem meg mar alig van haza kozlekedesem, vagy mar egyaltalan nincs is).

2015. okt. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Jó barátnőm tényleg rossz szavam nem lehet rá,csak a találkozásokra nagyon érzékeny.Eleinte egy városban laktunk,nagyon sokat voltunk együtt,megszoktuk egymást. Csak ő már 1,5 éve Pesten lakik. Aztán így eléggé ritkultak a találkozások,mikor Pesten dolgoztam akkor bár nem esett útba,de 20 percnyire volt tőlem. Akkor bele fért,pesti bérletem is volt. Viszont most nem Pesten dolgozom.Így a metró,busz,hév bizony a vonaljegy 350 ft. Engem egyszer megb..tak még mindig fizetem a büntetést,többet nem bliccelek :D
2015. okt. 4. 16:59
 6/14 anonim ***** válasza:

Nem volt ebben semmi rossz, felfújta a dolgot, túlreagálta.

Nem volt bunkóság.

2015. okt. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Furcsa vagy, az biztos. Fájt volna felhívni őt és elmondani, hogy ott lesztek ugyan másnap, de sietn fogtok, és akkor ő is megszervezhette volna úgy a saját napját, hogy összefussatok? Ráadásul beteg, nyilván tök jól esett volna neki, ha a BARÁTNŐJE legalább egy meleg teát készít neki, vagy csak odaül mellé 10 percre... szép barátság az, ahol 2 db vonaljegy fontosabb, mint a betegeskedő másik fél.
2015. okt. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem tudta volna megtervezni,mert dolgozik és mindig aznap reggel derül ki mennyi munkája lesz így tök változó melyik nap meddig van.Egyik nap már 5 kor otthon van amikor csak fél 7-re ér haza.Előző nap nem is tudtam,hogy megyünk Pestre,hanem délelőtt hívott fel anyum,hogy ha van kedvem mehetek,melóhelyemre kanyarodik délután.Mondom oké én is szétnézek. De kb 1,5 órát tartózkodtunk Pesten.Olvashattad,nálam nem volt pénz. 2-2500 ft kellett volna,hogy oda menjek és haza is tudjak jönni.Mellesleg annyira nem ismerem Pestet fogalmam sem volt,hogy onnan hozzá hogy jutok el egyáltalán.Ő meg hiába ott lakik,ő sem tud semmit,mert a párja furikáztatja.
2015. okt. 4. 17:27
 9/14 A kérdező kommentje:
Amikor dolgozik nem tudja a telefont felvenni,üzenetekre se szokott reagálni.Most meg pechemre pont otthon volt.De mind1. Pénz nélkül nem tudtam volna hozzá eljutni.
2015. okt. 4. 17:30
 10/14 anonim válasza:

Nem tragédia, sőt. Szerintem teljesen logikus, hogy nem szóltál neki,

1) hiszen nem tudhattad, hogy ő hamarabb végez

2) ha olyan rosszul volt, hogy nem tudott dolgozni, akkor veled hogyan találkozott volna?

3) ha ő nem jön ritkán, ne rohangássz utána.

A helyedben elgondolkoznék, hogy mennyire is gondolom én komolyan, és mennyire gondolja ő komolyan ezt a barátságot. Keress másokat a lakóhelyeden.

2015. okt. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!