Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek ez szemétség a...

Szerintetek ez szemétség a részemről?

Figyelt kérdés
Egy osztályba járunk, ugyanott vagyunk gyakornokok, nemrég jött oda egy új lány is aki gyakornok, oszttársam beszélt vele egyik nap, aztán mondta, hogy eléggé bejön neki, másnap én is beszéltem azzal a bizonyos lánnyal, és hát nekem is eléggé tetszik, ez szemétség, hogy ráhajtok a csajra szerintetek?
2014. nov. 19. 15:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Az!
2014. nov. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor szerinted mit kéne tennem? Osztálytársammal meg akarom beszélni a dolgokat, de ha én nem érdeklem a lány-t akkor semmi értelme még:) De ha érdeklődik irántam akkor meg fogom vele beszélni a dolgokat.
2014. nov. 19. 18:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem szemétség. Ez nem stipistopi alapon működik. Ráadásul nem a barátod az illető, csak egy osztálytárs, feláldozható.
2014. nov. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom, bár úgy tűnik én nem érdeklem a lányt szóval tárgytalan:(
2014. nov. 19. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!