Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek? Szerintetek ez...

Mayacska maja kérdése:

Mit tegyek? Szerintetek ez hogy lesz jo?

Figyelt kérdés
Npos,megismertem egy fiut,es naggyabol csak interneten beszelunk 1 hete,nagyon kedves,es nem tudom tetszeke neki, a baratnojeevel 1 honapa szakitottak azt mondta nem szereti mar ot,viszont tegnapelott egyhelyen buliztak es mondta hogy ot mar nem erdekli,aztmondta aranyos vagyok,de semmi mst szoval nem tudom mire kovetkeztesse,szerintetek csak barat?Mert ha igen akko elkell felednem mint szerelem,mert azthiszem kezdek bele szeretni..mit ajanlotok? Privibe jobban orulnek a valaszoknak
2015. okt. 4. 18:09
 1/1 anonim válasza:

Az ilyenek veszélyesek lehetnek. Olyan lelki sebeket szerezhetsz, amik nagyon lassan és nehezen gyógyulnak. Ha igazán komolyan gondolja a kapcsolatait, akkor nem hinném, hogy ilyen hamar képes lenne beléd szeretni. Keress mást.

Vagy felfeded előtte az érzelmeidet és mindenre fény derül.

2015. okt. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!