Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátnőm hanyagol, nem lesz...

Barátnőm hanyagol, nem lesz jó vége? (többi lent)

Figyelt kérdés

A suliba van 2 cig.ny csaj,meg egy másik aki fehér,de a pasija cigány

Okééé nem azt mondom hogy az összes rossz..de ők azok:

Cigiznek,piálnak,vagdossák magukat,lefekszenek fiúkkal,kur.áskodnak..

Barátnőm eléggé gyerekes agyú ezért nem tudja minek van kitéve,veszélyes velük barátkozni..

Alig beszélünk..mindig velük van ://

1 dolog az amiért nem stresszelek be emiatt..az hogy úgyis megszívja.:/

Nektek mi a véleményetek erről?



2015. szept. 27. 19:17
 1/3 A kérdező kommentje:
Amúgy tavaly ugyan ilyenkor,vagyis október 1.-én ugyanez a barátnőm hanyagolt egy másik csajjal,ez elég érdekes,nem lett jó vége de nagyon nem,lehet babonás vagyok de kezdek félni
2015. szept. 27. 19:21
 2/3 anonim ***** válasza:
Hazudnék, ha azt mondanám, hogy értem a kérdésed.
2015. szept. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én sem értem a kérdést.


Azért rosszak,mert cigiznek piálnak?


Elmondom a fiatalok 70-80% cigizik és piál :D Vagdosást nem tudom honnan veszed,de a cigányokra nem jellemző.Nos könnyű vérű kis ribik megint csak a fiatal lányok nagy részére igaz.


Igazából ezek sajnos a mai világban alap dolgok szóval nem értem a felháborodásodat.


Ha elhanyagol akkor ülj le vele és beszéljetek.Néma gyereknek anyja se érti a szavát.Magyarul ha nem szólsz neki,hogy zavar,ő nem fogja tudni.

2015. szept. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!