Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátnőm azt mondta, hogy nem...

Barátnőm azt mondta, hogy nem számít rám x dologban, meg ő erről letett, meg így rossz lesz neki lent, Lelkiismeret furdalást akar? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval ő a párjától külön költözik, én meg a szüleimtől szerettem volna.Önálló életet .Viszont 1,5 hete elvesztettem a munkámat így kicsit elbizonytalanodtam a költözést illetően. Barátnőm mondta,hogy csak is olcsó albit vesz ki,hogy ha egyedül kell fizesse akkor kitudja. Mondta,hogy 2 hónapig nem kell semmit sem bele adnom a rezsibe,bérleti díjba majd keresek onnan munkát stb.Meg a mostani fizetésemből marad még elég pénz. Oké. Viszont most a városomban úgy nézz ki lesz munka,igaz 100%-ra holnap délután derül ki.Viszont így nem igazán szeretnék beköltözni,bár ezt majd leginkább a fizetéstől és hogy barátnőm hol talál albit attól teszem függővé.

Teszem azt keresek havi 70 ezer ft-ot és utazásra havi szinten elmegy kb 15 ezer ft ha nem több. Marad 55 ezer ft-om. Ebből így egy 25-30 at le kell majd adnom a bérleti díjba,rezsibe,plusz kaja. Marad kb 10-20 ezer ftom egész hónapra? Ja és van egy kutyám akinek ugye kaját kell vennem meg kullancs,bolha írós nyakörvet vagy cseppet. Nagyon elmenne a pénz. Ha 100 ezer körül kapok akkor még bele fél 70-80 ezer ftnál már elgondolkozok,hogy megéri-e nekem bemennem Pestre vagy itthon maradjak.


A lényeg igazából,hogy barátnőm most mondta,hogy ő már úgy sem számít rám,meg tök szar lesz neki egyedül,meg bennem már nem bízik. Úgy állítja be mintha kb én tehetnék róla.


22 évesek vagyunk könyörgöm! Nem én tehetek róla,hogy kirúgtak létszám leépítés miatt,pont most mikor költöznénk. Elmondtam ha úgy kapok fizetést bemegyek vele,de ha 70 körül nekem nem fogja megérni beköltözni.


2015. szept. 7. 19:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Az ilyen nem barát, csak egy élősködő energiavámpír. NEm az van, amit ő akar, máris benned kelt lelkifurdalást. Nehogy bedőlj neki.
2015. szept. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Majd megbékél.Csak rosszul esett ez az "én már nem számítok rád ebben",meg "most össze vagy zavarodva" és stb


Bevallom biztos rossz lesz neki egyedül lakni,hogy dolgozik haza ér 6-7 óra fele és egyedül van egész este,reggel. Lehet én sem bírnám.De azért ha már muszáj akkor kibírom.Mondtam,hogy keressen vkit aki vele lakik.De ő csak velem akar.

2015. szept. 7. 21:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Mert hagyod magad lehúzni és bevesz a gyomrod ilyen szövegeket. Most komolyan, majd valaki más mondja meg, hogy TE mit érzel? É mellé még bűntudatot is kelt benned? Ez nem barát...
2015. szept. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!