Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nagyon haragszik. Mit tegyek?

Nagyon haragszik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Igyekszem minel rovidebben megfogalmazni..

Vagdostam magam es nemreg meglatta a legjobb baratnom a kirandulason. Snapchaten irtam neki, de veletlenul nyilvanosan raktam ki ( csak az osztalytarsaim az ismeroseim) ezert rajott a fel osztaly is. Hajnali 1-kor atjottek a szobaba ahol en meg a baratnom+ 1 lany osztaytarsam aludt, felkelltettek es nagyon aggodtak ertem..2 oran at beszelgettek velem es nagyon jol esett, mert eddig kitaszitva ereztem magam, most meg en vagyok a kozeppontban.. megigertem nekik hogy abbahagyom, es mashogy oldom meg a problemaim (amiket ide nem fogok leirni reszletesen).


Szoval a vagdosasnak vege. Viszont a kirandulas utan koltoztem anyuval masik orszagba. Nagyon hianyoznak, es whatsappon beszelunk is az osztallyal. Csak tegnap "poenbol" megkerdeztem a legjobb fiu haveromat hogy elvaghatom e az ereimet es nagyon megharagudott, hogy nem vagyok normalis. Mondtam neki, hogy nem csinalom, de elbucsuzott es mar nem ir.

Ja, amugy a volt osztalyom nem beszel magyarul, es en is csak fel vagy 1 eve tanulok az o nyelvukon. Ezert nagyon nehez kimagyaraznom magam. Mit tegyek? Mert meg ha csak nem is beszelunk egy nyelvet nagyon jol megertem oket es ok is engem. Mit tegyek, hogy ne haragudjon O?



2015. okt. 6. 14:46
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
A te esetedben ez nagyon rossz vicc volt. Lehet, hogy ezt a srácot elbuktad.
2015. okt. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hogy jutott eszedbe ezzel viccelni? En se szolnek hozzad jo darabig egy ilyen utan, marhara nem vicces.


Amit tehetsz, hogy oszinten, szivbol bocsanatot kersz, es megigered, hogy tobbe soha nem fordul elo, hogy akar csak viccelnel a temaval. Aztan remenykedj.

2015. okt. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Na most megtanultad, hogy miért nem jó az öngyilkossággal fenyegetőzve figyelmet kicsikarni. Eddig tart, amíg azt hiszik, hogy ha számalomból úgy tesznek, mintha érdeklődnének irántad és akkor te "cserébe" nem vagdosod magad tovább, de amint a tettetett barátságotok alatt is csinálod, vagy akár szóbahozod a témát, úgy már nem kell téged tovább babusgatniuk, mert ha úgyis folyton ezzel fenyegetőzöl és poénkodsz, akkor nem kell, hogy bűntudatuk legyen miattad, tehát nyugodtan abbahagyhatják a színlelést. Buta vagy, mert idővel akár valódi barátságok is kialakulhattak volna, de te annyira beleélted magad ebbe a mártírkodásba, hogy nem tudtál élni a lehetőséggel.
2015. okt. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem figyelem felhivasbol csinaltam. Tobbszor is ongyilkos akartam lenni, de mar nem..Tudom, hogy rosszat mondtam, de nem ugy akartam.. arrol beszelgettunk, hogy 2-3 napja szerelmet vallottam valakinek de elutasitott. Utana kerdeztem, hogy megtehetem-e.. Mar bocsanatot kertem tole, most is irtam neki, de nem valaszol es megertem.. csak..ahj...
2015. okt. 6. 17:19
 5/8 A kérdező kommentje:
Azert is vagdostam magam, mert azt hittem nem erdeklek senkit, de aztan azon az esten kiderult hogy aggodnak ertem, en meg nem akartam, hogy aggodjanak.Ezert hagytam abba, nem pedig a figyelmukert cserebe.
2015. okt. 6. 17:21
 6/8 adam13192 válasza:
89%
18/fiú: Életem, elolvastam a dolgot, szomorú történet és őszinte részvétem a dolog miatt, de sajnos ez egyszerűbb mint hinnéd, ne vakítsanak el az érzelmek, és ne merülj el az ábrándokban, ne készíts magadban terveket, hogyan szerezhetnéd vissza, mert ebből tökéletesen kiderült, hogy a srác nem akar semmit. Ha szeretne téged egy kicsit is mondhat itt akárki akármit nem ezt válaszolta volna... Saját tapasztalatból beszélek, volt egy lány aki ugyan így volt mint te, legjobb fiú barátja voltam, nekem mondta csak el el, akkor hallottam ilyet először, nagyon kiakadtam, de szerettem őt (pedig csak barátilag én is), és azt mondtam neki hogy ne legyen barom, (lecsesztem) majd elhívtam találkozni, beszélgetni, hogy kicsit megnyugtassam. Megölelgettem, megértő voltam de mérges is fele-fele arányban, sajnos nem túl sokat javítottam a helyzeten, de sírni tudnék ettől a történettől, egy lány akinek minden baja van, ilyet ír, és így elküldjem... soha.. Ez olyan mintha egy segítségért kiáltozó lány az utcán, és nem hogy segítek rajta, de még jól bele is rugok... Ez a baj ezzel a világgal, ezért lett mindenki "tömeglány" és "tömegr*1*anc" mert az a kincs ami mindenkiben rejlik a sok ba*fasz srác beletapos 100x amíg olyan mélyre eltűnik az a kincs, hogy már senki se találja meg benne, ezért van az hogy kimegyek az utcára és csak tömeglányokat látok, borzalmas modorral, viselkedéssel, stb.. Lehet én vagyok hülye, hogy hiszek a tündér mesékben, de hiszem azt hogy valahol nagyon-nagyon mélyen mindenkiben rejlik egy kincs, a kérdés az, hogy veszed-e a fáradságot hogy kiásd, jobbá tedd, és nem belerúgni még többet... Tanácsom ez a zene minden lényeget tartalmaz: https://www.youtube.com/watch?v=3GZSfTE4cYM -- lényeg: ne változz meg, maradjon olyan amilyen, hidd el elfog jönni az az ember igazán imádni fog, de ha olyanná leszel amit mondtam, lehet sikered lesz, 300 lájk a képeden, sok páwa rajongó, de hidd el ez egy sötét csapda senki nem akar majd akkor igazán, és nem lesz senki aki igazán boldoggá akarna tenni téged! Kitartás, nem könnyű, én is küzdök, nagyon nem könnyű, de ne vágd magad! :)
2015. okt. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt. Igyekszem.
2015. okt. 6. 19:27
 8/8 anonim ***** válasza:

Bárcsak az én osztályom viselkedésébe is ilyen pálfordulás állt volna a gimiben...

21/F

2015. okt. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!