Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Érdemes a régi barátságot...

Érdemes a régi barátságot feleleveníteni? Vagy az már akkor se lesz olyan mint rég?

Figyelt kérdés
Sokat veszekedtem ezzel a két személlyel, mondjuk nagyon is mások vagyunk és másképp látjuk a dolgokat.Meg most megint csak én kérjek bocsánatot?! De közben meg hiányoznak.. vagy csak az hiányzik ami már elmúlt? (emlékek, kellemes dolgok) Ráadásul az egyik a legrosszabb időszakomban hagyott cserben amit nem tudok soha de soha megbocsájtani neki, mégis.. hiányzik. Mind a hárman lányok vagyunk.Ők gyerekkori barátnők én később csatlakoztam.
2015. okt. 11. 17:25
 1/5 A kérdező kommentje:
Az is hozzátartozik hogy nekem csak ők voltak,mert mindig ha jóba is lettem valakivel én kerestem,megtettem mindent egy szavára ugrottam,meghallgattam,segítettem, bármikor felhívhatott és cserébe mindig úgymond leszartak engem és ez vitához majd a barátság végéhez vezetett.Így lett vége már legalább 8 kapcsolatomnak.Jó ez olyan 10 év alatt. Én választok mindig rosszul vagy bennem van a hiba? :/
2015. okt. 11. 17:32
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha rossz időszakban otthagyott, nem is igazi barát.Ezért szerintem nem kár, csak ha tényleg rendes barátság volt.Akkor érdemes lehet.
2015. okt. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
"Kicsit" hasonlít az én történetemhez...most nem írom le mert hosszú lenne.. Szerintem nézz magadba! Tudnál-e esetleg változtatni Te is valamin,hogy elkerülhetőek legyenek a folytonos veszekedések. Az én történetemben is mindig én kértem bocsánatot,2-3 hónap utàn is én hívtam fel egy este spontán,bocsánatot kérni,megbeszéltük a dolgokat,átrágtuk az egymással történteket,meg mindent amiről nem tudtunk. Nekem is hiányzik,de talán a személyisége nem. :) nagyon nehéz eset volt a csaj,de a legjobb barátom volt (mai napig minden nap az eszemben van..) talán nekem is az emlékek,közösen àtvészelt időszakok hiányoznak.. Ha nem tudsz megbocsájtani azért,amit tett,akkor működnének a dolgok?:) nem lennének vitàk? Nehéz helyzet ez! Mérlegelj!:) én lehet valamikor újra felhívom egy este azt a lányt,de annak még nincs itt az ideje,pedig nagyon hiányzik!:) sok sikert neked! Beszélhetünk ha szeretnél! 15f
2015. okt. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Barátsághoz minimum 2 ember kell. Ha csak te érzed akkor nem beszélhetünk róla.
2015. okt. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Igen!

Én nem rég estem át ilyenen,és mondjuk azt,hogy nem bánom annyira.

De akkor aki most az 'lb'd az megbántod.

2015. okt. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!