Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudnam ezt legyozni?

Hogyan tudnam ezt legyozni?

Figyelt kérdés
tud valaki segiteni hogy hogy gyozzem le a szorongasom? tehat baratnom facebookjat nezegettem es meglattam egy helyes fiut es rairtam es beszelgettunk aztan kiderult hogy baratnom osztalytarsa es bnomnek egy csomo rossz kepe volt rolam amin nagyon hulye fejet vagok vagy egyszeruen csak szarul nezek ki es ezeket az a fiu is megnezte es ezert elkezdett engem ku****ni hogy g**i csunya vagyok es konkretan azt se tudom miert utal de mindegy es most ugye van ez a jegdiszko debrecenben es a baratnom hivott hogy mennyek de ugye ot a fel varos ismeri es nekem mindig nagyon kellemetlen ha ottvagyok es senkit se ismerek es o meg igen es ez a fiu is ott volt multkor es hogy most szombaton is lesz es ez lenne az elso hogy elmegyek meg ott lesz minden "meno" arc akit ugye a fel varos ismer es konkretan felek elmenni/felek az ismeretlentol. (elnezest az ekezetekert) elnezest azert ha egy kicsit kuszan irtam de szerintem a lenyeg ertheto12/L
2015. okt. 13. 14:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Hey! Nehogy már elnézést kérj azért is mert egyáltalán a világon vagy! Menj el szépen a Jégdiszkóba és ne azzal foglalkozz, hogy mások mit gondolnak rólad, hanem egyszerűen és lazán próbáld magad jól érezni! Barátkozz, haverkodj mindenkivel, akivel csak lehet és attól majd elmúlik a szorongásod. A képek miatt meg ne idegeskedj, ha igaziban leszel ott, akkor majd látni fogja a fiú, hogy nem is vagy csúnya! Ha meg nagyon bunkó, akkor barátkozz más fiúkkal, ha tetszel neki, attól majd észhez tér. Ennyi idős korod ellenére szép ki relytvényt írtál ki, alig bírtam megfejteni. Ez azt jelenti, hogy okos vagy és biztos vagyok benne, hogy meg fogod tudni találni erre a problémára a legmegfelelőbb megoldást. Hajrá(f), sok sikert! :-)
2015. okt. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!