Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy tudnam legyozni a panikbe...

Hogy tudnam legyozni a panikbetegseget? 13/f

Figyelt kérdés
2013.01.30-adikan (egy tiltott szert hasznaltam) kijott az elso panikrohamom azota kinlodok,koszi a valaszokat!

2013. ápr. 23. 16:19
 1/9 anonim válasza:
100%
Menj el egy pszichoterapeutához, még most. Ő tud majd segíteni. Csak ne halogasd, mert minél tovább vagy pánikbeteg, annál nehezebb lesz kikerülni belőle.
2013. ápr. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Még januárban beszedtél valamit, és még azóta is pánikrohamaid vannak? Mi volt az a szer?

Ha így van, fel kell keresned egy szakembert. Ne félj beszámolni erről a szüleidnek sem, örülni nem fognak annak, amit csináltál (tiltott szer használata), de azon lesznek majd, hogy segítsenek neked. Tedd hozzá még, hogy megbántad és hogy tanultál (sőt, még azóta is tanulsz...) belőle.

2013. jún. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
ez mind így van szoltam a szüleimnek de nem tom elmennyek-e szakemberhez hiszen magamnak hozom elő a következő pánikrohamot, hogy rágondolok es egyből..., most jön a nyári szünet reméelm magától elmúlik!de szerinted elmennyek pszhiológushoz?
2013. jún. 6. 15:13
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem menj. Veszíteni nem fogsz vele semmit.
2013. jún. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A pánikbetegséget "legyőzni" naivitás. Szakszerű kezelésre van szükség, ezt pszichoterapeuta tudja megadni.

https://www.youtube.com/watch?v=UXo-DvY0N-k

2013. jún. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mi volt az a tiltott szer? fű?

Amúgy én pánikbeteg vagyok, és több éves tapasztalatból mondom, nem lehet önerőből legyőzni. Nekem nagyon hullámzó a dolog, van hogy több hónapig egyáltalán nincs pánikrohamom, aztán meg egy hétig majdnem minden nap. Szerintem is szakemberhez kéne fordulnod.

2013. jún. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én kórházról kórházra jártam. Amit tényleg nagyon ajánlani tudok az a vadaspark. Még MOST jobb jeletkezni, mert akár hónapokig is van, hogy várni kell, mert sokan akarnak menni oda. Nekem sokat segítettek. A kórház teljesen ingyenes, szerintem jobb befeküdni, mint csak napközben bejárni(ilyen lehetőség is van). Egyáltalán nincs kórház jellege, sokkal inkább tábor jellege. Első nap utáltam a helyet most meg legszívesebben visszamennék csak már nincs olyan jellegű problémám.:D


Ha bővebben érdekel írhatsz!:)

2013. jún. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
am igen fű volt, de úgy akarom, hogy max pszhiológus
2013. jún. 9. 12:29
 9/9 A kérdező kommentje:
hallottam emberekeről akik önerőből küzdötték le, nekem naponta kb 1-2 szer van rohamom az is csak max 20 másodperc mert aztán megnyugtatom magam!
2013. jún. 9. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!