Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi lehet a baj?

Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Tegnap elott beszéltem utoljára ismerősömmel, még sms-t is irtam neki es válaszolt is ra.


Meg még aznap meg Facebookon is beszéltünk, de gondolt egyet megnezte egy idő utan nem irt vissza ami azert eleg bunkosag, de szokott ilyet.


Majd en ugy voltam vele amég nem ir nekem vissza nem irok ra.


Aztán ma irtam neki sms-t nem válaszolt rá azóta se, meg volt fent Facebookon is de semmi nem ir vissza.



Pedig nagyon jo barátok vagyunk nem ertem.


2015. okt. 15. 14:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet pont nem ér rá szerintem ne idegeskedj ezen mert bármi lehet... nem biztos hogy bunkóságból nem ír
2015. okt. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Most is fent van, de nem ír.
2015. okt. 15. 17:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem történt semmi, ami miatt megsértődhetett volna? Vagy lehet, hogy van valami baja, szomorú vagy valami, és nincs kedve beszélgetni. Én már jártam úgy, hogy nem volt kedvem visszaírni a barátnőmnek és kiakadt mindig
2015. okt. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem történt semmi olyan.
2015. okt. 15. 18:56

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!