Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Úgy érzem, bajban van a...

Úgy érzem, bajban van a barátnőm (16 éves), lent kifejtek mindent. Vsgy csak én parázom túl?

Figyelt kérdés
A barátnőmnek, D-nek lett egy fiúja úgy április-május környékén. Ezt én azonban csak júniusban tudtam meg (nem esett túl jól, mert két másik barátnőnknek, L-nek és P-nek elmondta azonnal), aztán később, júliusban P mesélte el nekem, hogy D-ék két hét együttlét után lefeküdtek, és ezt azért hallgatta el, mert félt a reakciómtól (? Ezt amúgy nem igazán értem), ekkor egy csapásra világossá vált, hogy ezért viselkedett olyan furcsán D a tanév végén. A nyáron nem találkoztam vele. Most, szeptemberben viszont igen, mivel egy osztályba jàrunk, láttam, hogy mennyire lefogyott. Nem anorexiás, abban biztos vagyok, láttam enni, és nem is hánytatta magát. De mégis aggódom érte, tudom, hogy a családi helyzete sem túl rózsás, már egy éve válófélben vannak a szülei, meg nem igazán törődtek vele soha.Van egy olyan érzésem, hogy csak azért jár azzal a sráccal, mert egy másik srácnak a haverja, akibe áprilist megelőzően szerelmes volt. De egy szó mint száz, félek. Szerintetek van rá okom? Rákérdezzek D-nél?

2015. szept. 2. 22:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

szerintem túl reagálod a dolgot,meg az ő problémája hogy mennyit eszik.

Az meg hogy kinek meséli el a magánéletét azt ő dönti el.Én se szoktam elmondani ezt azt...lehet az akárki.

2015. szept. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%
Most aggódsz érte vagy irigy vagy mert van pasija?
2015. szept. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Clark Kent.. ***** válasza:
83%
Túldramatizálod. Valószínű azért is nem mondd el neked dolgokat, mert túlságosan bele szeretnél szólni mások életébe, ahogyan az a történetből látszik.
2015. szept. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem mindenképp mond el a Dének hogy a Pé elmondta. Az meg már durva hogy az L is tudta. Egyébként minek jár a K-val, ha a Z-be szerelmes? Lehet a C kavart be, csak nem vetted észre.Ha igaz, akkor feltétlen szólj az X-Nek.
2015. szept. 3. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Felejtős...
2015. szept. 3. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha tényleg barátnők lennétek, te is tőle azonnal, nem mástól később tudtad volna meg.

Szép dolog a segíteni akarás, de azt erőszakkal nem lehet, te sem akarjad.

.

Nyugodtan rákérdezhetsz, legfeljebb kiderül, hogy ti, barátnők mennyire őrzitek egymás titkát, valamint az, hogy mennyire megy a pletyó!

2015. szept. 3. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

#2 nem vagyok irigy, nekem is van barátom.

#4 hagyj pls, ilyen emberekre nincs szükségem.

Többiek: Köszönöm a választ.

2015. szept. 3. 18:52
 8/11 anonim ***** válasza:

Túl parázod.


Hidd el mindenki tudja,hogy van e baj önmagával vagy nincs.



Én 54 kg-ról fogytam le 45-re kb 5 hónap alatt. Stressz,lelki probléma.Ettem én,de nem ragadt meg. Szerencsére kicsit nyugodtabban élek és tavaly óta felszedtem 3 kg-ot. Most 48 vagyok.


Nos a anyámtól kezdve a rokonokon és barátokon túl mindenki aggódott,hogy túl vékony vagyok.De én tudtam mi miatt vagyok az!!! Tudtam ha megnyugszok,jobb lesz az életem akkor vissza másznak a kg-k.Mondjuk genetikailag sem vagyok egy kövér hízásra hajlamos személy:)

2015. szept. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
#8 Igen, a barátnőmet el is vitték orvoshoz, de nem volt semmi. De ő nem hiszem, hogy a stressztől fogyott volna, elvégre nyáron... ki stresszel?
2015. szept. 4. 21:11
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha a barátnőd segíts rajta!

Ha nem a barátnőd akkor is illő dolog segíteni embertársunkon!

Beszélj vele feltétlen!

de légy tapintatos!

2015. szept. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!