Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek találkozzak vele?

Szerintetek találkozzak vele?

Figyelt kérdés
Budapesten volt 4 legjobb barátnőm most elköltötem onnan 200km-re minden iskola szünetbe járok fel. Most megyek legelsőnek így szünetbe mert augusztusban költöztünk el. Egyik barátnőmmel minden nap tartom a kapcsolatot,másikkal csak hetente beszélünk egyszer de mikor mondom neki,hogy megyek fel mindig örül. De van a két másika akikkel tanácstalan vagyok. Az egyiknek elmondtam augusztusba,hogy költözünk különösebben nem mondott rá semmit. Találkoztunk még utoljára,azt mondta,hogy én vagyok az egyik legjobb baránője táborba is talán majdnem mindig vele voltam. Én augusztus óta kétszer kerestem ő nem keres,mert ahova ment tovább tanulni lett egy másik legjobb barátnője. A másik barátnőmnek mikor elmondtam akkor látta,hogy irtam neki de nem írt vissza vele semmit kapcsolatba aznap se csak másnap. Táborba is kb rám se figyelt mindig másokkal volt. Bezárt a szobába ha nem mentem vele ahova akart menni. (Azert nem mentem,mert csak akkor jott hozzam mikor masok nem mentek hozza) de ő is egy éve még a legjobb barátnőjének mondott. Az első két barátnőmmel jó a kapcsolatom. A másik kettővel bizonytalan vagyok. Mit gondoltok?
2015. okt. 16. 12:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ne költs rájuk
2015. okt. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
még mindig van 2 barátnőd. :) szrintem hagyd a másik kettőt, ha mostmár nincs meg a kölcsönös érdeklődés, te megtetted amit lehet.
2015. okt. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeiteket:)
2015. okt. 16. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!