Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Haragszik rám a legjobb barátnőm?

Haragszik rám a legjobb barátnőm?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem párkapcsolati kérdés, de fontos lenne. Mióta elkezdődött szeptemberben az egyetem, azóta le se sz*r szó szerint. Ha írok is neki, akkor is válaszol egy szóval, sosem kérdezi meg, hogy vagyok, nem akar találkozni, mert hogy neki éjjel-nappal tanulnia kell...


Szerintetek is jogosan vagyok megsértődve? Nekem sincs tengernyi szabadidőm, mert nekem is egyetem van, és vannak más barátaim is, mégis tudnék rá időt szakítani...


2015. okt. 16. 14:04
 1/2 anonim ***** válasza:

hát el kell hogy keserítselek de ez a baráti kapcsolat már nem valószínű hogy működni fog :\ én és a legjobb barátnőm is most kezdtük az egyetemet\főiskolát,sokat kell tanulnunk,mégis találtunk heti egy napot mikor egyikünknek sincsenek délután órái,és abban a pár órában együtt vagyunk,sorozatokat nézünk stb,és minden nap beszélgetünk,ha csak pár percet akkor pár percet,de akármennyi tanulnivalónk van olyan nincs h 5 percünk nincs arra hogy megbeszéljük mi volt ma stb...jó,annyiban szerencsénk van hogy 8 perc sétára lakunk egymástól,de ha nem így lenne akkor is megoldanánk...és emellett a családra is marad időnk (és neki a párkapcsolatára is,de mikor mindkettőnknek volt

párkapcsolata akkor is megoldottuk) mikor érettségire készültünk még akkor is megoldottuk!mindent meg lehet oldani,csak akarni kell...arra van időd akire szakítasz,ez egy nagyon igaz mondás szerintem :)

2015. okt. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nem hiszem, hogy haragudna, inkább eltávolodtok a távolsággal és időhiánnyal, eddig együtt voltatok minden nap, akkor is, ha nem akartatok volna.

A barátságok ilyenek, jön helyettük őj, felnőtt baráétságok. Nem mindegyik barátság marad meg, ami 18 alatt kezdődik, az emberek családot alapítanak, kötlöznek, ezek nem mind állják ki a próbát

De ez nem baj. Akkor ott, abban a szakaszban ő kellett, most nem.

2015. okt. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!