Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek haragszik rám a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

F@nny kérdése:

Szerintetek haragszik rám a legjobb barátnőm metr az ex-jébe vok szerelmes?

Figyelt kérdés
2010. máj. 3. 17:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát ha szereti az EXjét akkor lehet haragszik kissé, de ha nem szereti az EXjét miért haragudna?
2010. máj. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
szerintem még szereti de azt mondja hogy nem!A második kérdésre azt mondom hogy mert amikor megtudta olyan furin viselkedett!!:S
2010. máj. 3. 17:25
 3/11 anonim ***** válasza:
Jogosan van felháborodva. Ha igazán a barátnőd, akkor felejtsd el a srácot!
2010. máj. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Sztem a szerelem sokkal fontosabb mint a barátnő!
2010. máj. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
de nem érted?csak szerelmes volt belé szerintem bár nekem nem hazudna meg a közös barátnőnknek sem!
2010. máj. 3. 17:54
 6/11 A kérdező kommentje:
és az nem lenne jó ha a fiúval titokba járnék?
2010. máj. 3. 17:55
 7/11 anonim válasza:
Titokban akarsz járni a volt barátjával? Ne haragudj, de ez elég ízléstelen húzás lenne... Javíts ki, ha tévedek, de a szavaidból úgy vettem ki, hogy nem vagy szerelmes ebbe a fiúba. És ha ez tényleg így van, akkor semmiképpen sem kéne felborítani egy barátságot. Meg amúgy is, a barátnő barátja/exbarátja tabu, nem? Kivéve, ha nem zavarja, bár esetedben szerintem rosszul esik neki, de te tudod...
2010. máj. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
hát képzeld el hogy szerelmes vagyok belé!!Én nagyon tévedsz hogy nem vagyok belé szerelmes!!
2010. máj. 4. 14:45
 9/11 anonim ***** válasza:

hát semmiképp ne titkold el előle, mert ha tényleg barátok vagytok, akkor előbb-utóbb úgyis megtudja valahonnan és az sokkal rosszabbul esne neki, mint az, ha egyenesen megmondanád.

én a mostani barátommal hasonló helyzetben voltam, a legjobb barátnőmmel járt 2hónapig, de nagyon zűrös volt a kapcsolatuk, amikor szakítottak, a barátnőm azt mondta, h többet nem érdekli őt a srác.

A sráccal akkor együtt melóztunk, s egyre jobban megkedveltük egymást, de csak 3hónappal azután jöttünk össze, h a barátnőmmel szakítottak. Mondjuk a barátnőm kezdetben kicsit rosszul fogadta, de végülis az igazi barátok megértenek és elfogadnak.

tudom milyen érzés, amikor a barátnőd exét szereted, mondjuk én nem hajtottam rá, hanem ő rám, de akkor is:)

szerintem mondd meg a barátnődnek, gondolom ti sem akartok hazugságban élni:)

2010. máj. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Nem tudom, miért kapod fel a vizet, a válasz, amit írtál, tisztára gyerekes volt, pedig nem írtam SEMMI SÉRTŐT, erre direkt figyeltem. Amúgy szívesen a választ, esetleg meg lehet köszönni. Jó, szerelmes vagy belé, de az, hogy kikezdesz a LEGJOBB barátnőd volt barátjával, számomra enyhén szólva is gusztustalan, bár valószínűleg azért, mert én már átéltem, milyen, ha egy barátság véget ér... Szóval ha tényleg ennyire szereted, akkor beszéld meg mindenképpen a barátnőddel, hogy ne sértsed meg, mert ha a háta mögött csinálnád ezt, akkor mindenkinek meg lenne rólad a véleménye, hidd el...
2010. máj. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!