Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Haragszik rám a legjobb barátnőm?

Haragszik rám a legjobb barátnőm?

Figyelt kérdés
Most kicsit nehezebb helyzetben van a barátnőm (nem szeretném részletezni, mert igazából csak nekem mondta el), és tegnap többször is írtam neki, nem válaszolt hosszan, mert rohannia kellett (emiatt a dolog miatt, tehát amiért nehezebb helyzetben van.). Tehát kerestem a társaságát. Este viszont írta, olyan hét óra körül, hogy később skypeolunk-e? Mondtam neki, hogy persze, már várom. Én egész nap itthon voltam, mert beteg vagyok és nagyon fáj a torkom, de akkor pont jól voltam, mert vettem be gyógyszert és tudtam rendesen beszélni. Kilenc órakor írta, hogy akkor most már tud jönni, és skypolunk-e? Mondtam, hogy filmet nézek, és amúgy is rossz a torkom megint (nem tudtam beszélni), kérdeztem, hogy 20 p múlva jó-e neki? Mondta, hogy akkor mindegy, aludjak jól, holnap akkor mad beszélünk, és elment. Írtam neki, hogy ne menjen el, bevettem a gyógyszert, 20 perc múlva már jobban leszek, de már nem volt elérhető. Ma reggel írtam neki, hogy na? Beszélünk? Erre pedig fél óra után annyit írt vissza, hogy ah, most mennie kell, szia. Írtam neki, de nem válaszolt :( Elnézést, hogy bonyolult, de nagyon magam alatt vagyok, hogy megbántottam valamivel. AZt tegyük hozzá, hogy a barátnőm nagyon önzetlen. mindg mindenben segít, de mégis rosszul érzem magam, hogy megbántottam-e valamivel. :( Mit gondoltok?

2015. szept. 27. 10:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Istenem...attól hogy beteg vagy írni se tudsz? Skypon ha jól tudom nem csak videózni lehet.

Nem hiszem, hogy nagyon megbántottad, most azzal a valamivel kell foglalkoznia, ami a baja és nem veled lelkizni. Hagyd egy kicsit békén, de azért írj rá párszor, hogy mi van vele stb., hogy tudja, hogy nem felejtetted el ilyesmi.

Majd ha elmúlik ez az egész akkor kidumálja neked magát.

2015. szept. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hisztis pina az ilyen, tipikusan az ilyen azt várja, hogy nyalizz neki és esdekelj az ő drága figyelméért. Ha nem érsz rá bmeg, akkor nem érsz rá. Aki ezt nem fogja fel, benyelheti a bal bokád.
2015. szept. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Viberen szoktunk ÍRNI, nálunk a beszélgetés Skypeon az hívást jelent. És nem azért nem hívtam skypeon, mert beteg vagyok, hanem mert alig tudok beszélni annyira fáj a torkom. De azért köszönöm a válaszokat.
2015. szept. 27. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!