Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Fiúk, lányok veletek volt már...

Fiúk, lányok veletek volt már ilyen?

Figyelt kérdés
Hogy úgy lett valaki a barátotok,hogy először közömbös volt a számotokra,vagy utáltátok egymást,de végül barátok lettetek?Miért utáltátok meg egymást az elején,és végül,hogy lettetek barátok?A kor és a nem is érdekelne :)
2015. okt. 18. 21:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt elöször rondának tartottam a csajt aztán bejött aztán belezúgtam
2015. okt. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja 19f
2015. okt. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen, bekerültem egy gyerekotthonba még évekkel ezelőtt.

Az első nap találkoztam a "csoporttársaimmal", és volt ott egy csaj, aki éppen egy pasit vitt be a szobájába. Hát természetesen azonnal megvolt róla a véleményem. :)

Én abban az időben nagyon sokat olvastam, ő ezért egy kis strébernek gondolt. :D

Azt már nem tudom, hogy miért/hogyan ismerkedtünk meg, de mint utólag kiderült egyikünk sem olyan, mint amilyennek gondoltuk. :)

Ennek már 6 éve, azóta is legjobb barátnők vagyunk. :)

2015. okt. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen :) 7.-ben külön osztályokba kerültem a 2 legjobb barátnõmmel (õk 2-en ugyanabba, csak én nem) és jött egy új lány az osztályukba. Lehet, hogy elõítéletes, de elsõ látásra nem volt szimpi nekem. Aztán amikor azt láttam, hogy a barátnõim egyfolytában vele vannak, még jobban felidegesített. Akkor még azt hittem ki akarja sajátítani õket. Nagyon sok idõ kellet, amíg egyáltalán beszélgettem vele. És ahogy egyre többet beszélgettünk, egyre jobban megkedveltem. Aztán 7. végére már szinte többet voltam vele mint a 2 másik barátnõmmel. Még most is legjobb barátok vagyunk és valahogy ebbõl megtanultam, hogy mindenki megérdemel egy esélyt:) 16/L
2015. okt. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Még általánosban, új gyerek vagy 2-3 évig teljesen közömbös volt, nem is nagyon beszéltünk, aztán melléültettek és a legjobb haverom lett.
2015. okt. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen, volt ilyen.

Volt egy lány az egyetemen, akit én felszínesnek tartottam, ő meg engem túl merevnek. Közös barátok miatt töltöttünk együtt időt, és később be is vallottuk egymásnak, mit gondoltunk egymásról. Azóta jó barátok vagyunk.

Volt olyan, akivel később barátkoztunk össze, mint számítottam rá, mármint azt hittem, akkor már senkivel nem lesz ilyen mély a kapcsolatom.

Volt olyan, aki elsőre nem volt szimpatikus, de aztán közös órákon összebarátkoztunk. Ilyen több is volt, de az egyik kifejezetten jó barát lett.

Ez most mind egyetemi ismerős volt.

2015. okt. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Volt, bár egy nagyon kicsit máshogy. Megismertük egymást, barátok lettünk, aztán egy hét után bunkó lett és tényleg mindenért szétalázott, úgyhogy szívből megutáltam. Pár hétig tűrtem, aztán néha visszaszóltam neki, és ez így ment majdnem egy évig. Aztán fogalmam sincs mi történt, de összetalálkoztunk és beszélgettünk. Kiborult a bili, mindketten elmondtuk hogy mit gondoltunk, miért csináltuk, stb, és rájöttünk, hogy igazából elbeszéltünk valahogy a másik mellett és teljesen másnak gondoltuk. Szóval igazi barátok lettünk, és a mai napig (azóta ő iskolát váltott) sokkal többet találkozunk mint a régi közös barátainkkal. 15/L
2015. okt. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!