Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Fiúk, lányok ti barátkoznátok...

Fiúk, lányok ti barátkoznátok egy ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés

Elég sokan furcsán néznek rám,mert két kedvenc zenei műfajom a Rock és a Zongora hegedűjáték keveréke( nem jut eszembe a neve).

Kedvenc hobbim a rajzolás,festés

És imádom az animéket.

Tudom,hogy kicsitfura vagyok,de ez akkora baj?

Őszinte válaszokat várok



2015. jún. 19. 19:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem nagyon érdekes és szórakoztató egy ilyen személyiség.
2015. jún. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nem olyan rossz.
2015. jún. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
61%
Biztosan érdekes egyéniség lehetsz, bár ebből nem derül ki milyen a személyiséged.
2015. jún. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Hát a zenei ízlésed nekem nagyon nem számít. Én például minimalt hallgatok, viszont az ismerőseim általában a rockzenét szeretik. A rajzolás, festés tök jó dolog. Animét csak néha nézek.

Simán barátkoznék veled ennyi alapján.

2015. jún. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Értem a személyiségemről annyit tudnék mondani,hogy túl sok idegen ember között nehezen oldodom,de alapból mindenkivel megtalálom a közös hangot.Legalább is eddig sikerült.Emeleltt nincs lobbanékony természetem,de ha mérges leszek akkor sem csinálok örültséget inkább csendben lenyugszom.
2015. jún. 19. 20:42
 6/19 anonim ***** válasza:
Igen :3 Én is imádom az animéket és én is szoktam rajzolgatni, bár annyira nem vagyok jó benne :c És szerintem még mindig normálisabb, hogy te ilyen zenéket hallgatsz, mint az, hogy én vagy ilyen tuc-tuc-os nightcore zenéket hallgatok vagy komolyzenét :D
2015. jún. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem hívnak egész véletlen Eszternek?
2015. jún. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
Én barátkoznék ilyen lánnyal :D
2015. jún. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Firedoom ***** válasza:
Animes vagyok es rocker, de egyre kebesbe hiszem magam különlegesnek. :D Az osztály nagy resze látott mar jópár animét es a rockot sem vetik meg (Bar rajtam kivul csak egy kimondott rocker van). Nem tudom, hogy miert lennel furcsa. Egyszeruen ezeket szereted, ezek a hobbijaid. Ebbe ne szóljanak bele, ha szereted csináld es szart le a kritizalokat. (De a fanatizmus is árthat). Nem tudom pontosan milyen zenékre kondolsz, de a Two Steps Grom Hell tetszhet. /f
2015. jún. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlítunk. :D Bár én jelenleg alkotói válságban vagyok, szóval a festékek és a rajzeszközök is a kukában landoltak. XD Én a zongorát imádom :3 Nem telik el nap anélkül, hogy ne hallgatnám, egyszer majd én is meg szeretnék tanulni... :D Az animékért is oda meg vissza vagyok. :D Ezenkívül imádok olvasni, írni és bármilyen a négy fal között végezhető tevékenységet. Barátaim különösebben nincsenek, de nem is vágyok rájuk, csak a gond van az emberi kapcsolatokkal... nekem nem éri meg. :D A düh meg... na, én nyugodt ember vagyok, nehéz felidegesíteni, de ha megtörténik akkor isten óvja azt aki/ami felidegesített. :D Szerintem nem vagy fura.
2015. jún. 20. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!