Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Normális hogy ennyire megvisel?

Normális hogy ennyire megvisel?

Figyelt kérdés

A volt kollégám (férfi) tegnap egy autóbalesetben életét vesztette.

AMikor láttam a hírekben este illetve olvastam a facen annyira megviselt hogy egész nap zokogtam, éjjel is a párom vigasztalt.


Nem volt köztünk semmi, d emint ember imádtam.

Fél évig volt a kollégám az előző munkahelyemen, s pár alkalommal motoroztunk is együtt.


Egyszerűen annyira hiányzik (pedig ritkén beszéltünk) hogy rettenetes.

Egész nap szomiorú vagyok és gyakran tör rám a sírás, illetve jönnek az emlékek...


2015. okt. 19. 17:12
 1/6 A kérdező kommentje:

Nézem a képeit az oldalán és annyira megölelném ha itt lenne ismét köztünk...annyira rossz..

Megint sirok.


Igaz gyorsan hajtott de nem tudom hibáztatni..csak sajnálom..

2015. okt. 19. 17:15
 2/6 anonim ***** válasza:
Teljesen normális! Őszinte részvétem! Maradj erős!
2015. okt. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is teljesen normális.


Szomorú lehet elveszíteni egy ilyen embert :(


Sajnos nem tudsz mit tenni, gyászolnod kell és idővel jobb lesz :(

2015. okt. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2015. okt. 19. 17:41
 5/6 anonim ***** válasza:

Sokszor csak akkor jövünk rá, hogy valaki milyen fontos számunkra ha elveszítjük.


Beszélgess a pároddal erről, sírj nyugodtan. Szerintem a kollégáiddal is beszélgessetek róla.


Légy erős és részvétem!

2015. okt. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Normális.

Az első, aki velem egykorú volt és meghalt...engem is megviselt. Pedig annyira közeli ismerős nem volt. Csak flörtöltünk, aztán semmi, mert engem se ő érdekelt. De nem a tetszéese miatt volt rossz, mert az addigra elmúlt rég.

2015. okt. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!