Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan viselkedjek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselkedjek, hogy netán a barátnőm aki kirakott, meggondolja magát és visszajöjjön? Lássa rajtam, hogy megvisel, és próbáljak vele beszélni, vagy esetleg csináljam úgy, mint ha feldolgoztam volna?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni, előző kapcsolatomban nagyon tepertem talán túlságosan is, ott nagyon nem jött be, csak mégjobban ellöktem magamtól. 22-23 évesek vagyunk, nagyjából ilyen korúak érdekelnének első sorban, hogy mi a véleményük.

2015. szept. 21. 13:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Fogadd el, hogy vége a kapcsolatnak. Ha szakított veled, annak biztos oka volt. Tehát, ha minden jó lett volna, akkor nem lett volna szakítás.


Lépj túl rajta, és keress egy másik csajt. Ennyi. Szórakozz és élvezd az életet.

2015. szept. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Attól függ miért szakítottatok. Van olyan szakítás, amiből van visszaút, de van, amelyikből nincs. https://www.youtube.com/watch?v=6Ndw8AJXz9w Egyből ez a videó jutott eszembe a kérdésedről. Nála van is mire odafigyelni
2015. szept. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Attól függ, miért rakott ki.

Azt az okot kell megszüntesd.

2015. szept. 23. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!