Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szerezzek barátokat?

Hogyan szerezzek barátokat?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok már vagy 2 éve Németországban lakunk. Van 2 barátnőm, és már teljesen jól megy a német ugyhogy mindenről tudunk beszélni. De ebben a 2 emberben nem bízok meg! És ez a 2 barátnőm is csak az osztályból van. Én amúgy az osztályban mindenkivel jól kijövök mindig nevetek mosolygok stb szóval én ilyen boldogabb fajta vagyok akinek mindegy milyen kedve van akkor is csak azt mutatja hogy boldog. De én az iskolán kívül is meg akarok ismerni pár embert és szeretnék egy legjobb barátnőt aki megkerdezi hogy találkozunk e stb. És elmondhatok neki mindent és ő is elmond nekem mindent és megbízik bennem. De nem tudom, hogy.Már sok blogot is olvastam, de nem találtam sehol semmit. Nagyon elkellene a segítségetek szoval hogy ha valakinek vannak ötletei írja le kommentbe! Előre is köszönöm. Remélem valahogy meglehet ezt oldani:/

2015. okt. 19. 18:29
 1/4 anonim válasza:
Szia. Hat szerintem kezdj el valamit sportolni, keress valami szakkort es ott is talalhatsz baratokat. :)
2015. okt. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már 4 éves korom óta táncolok, de anyukám most nem engedi mert most az iskolára kell koncentrálnom. Mondta ha a fél évi bizonyítványom jó lesz akkor táncolhatok tovább és mehetek edzésre, de az még nagyon messze van:(
2015. okt. 19. 18:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Pszichológus
2015. okt. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Miben segíthetne egy pchihológus? Szerintem az fölösleges pénzkidobás és, nem használna olyan sokat..
2015. okt. 19. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!