Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nevet minden barátom,...

Miért nevet minden barátom, mikor rám néz?

Figyelt kérdés
Most kerültem új osztályba. Mostanára már egész jól összebarátkoztam az osztálytársaimmal, de zavar, hogy mikor valakire nézek(fiú) elkezd kacagni. Tudom nem vagyok az a nagy álompasi, de vajon azért mosolyognak, mert nagyon csúnya vagyok ? 15F Trolloknak nem kell félre érteni, oké ?
2015. okt. 19. 19:12
 1/6 bwung12 válasza:
67%
Ha már összebarátkoztatok talán a korábbi poénokon / Vicceken... egyébként mindenki vigyorog a haverjára :) és ne foglalkozz azzal h a srácok milyennek hisznek, a csajok azokat szeretik akiknek van egyénisége (nem a szétkopizott tömeggyártott stílusra gondolok), és ez biztos.
2015. okt. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Biztos csak azért nevetnek, mert sokat hülyültök együtt :) Rám is, amikor rám néz valamelyik barátnőm, elkezdenek röhögni, pedig nem tartom magam olyan nagyon csúnyának.
2015. okt. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A közös poénjaitok jutnak eszükbe és az, hogy vicces vagy.

Ami most itt nem látszik...

2015. okt. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én szerintem ez természetes, nem tudom, miért , de én is néha röhögök, ha a haverjaimra nézek. És tényleg, van olyan is, amikor az együtt megélt hülyeségek, viccek jutnak az eszembe. Ezen egyáltalán ne aggódj!
2015. okt. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ask them. Lel.
2015. okt. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez szép és jó, de volt egy olyan is, mikor a tanárnőm névsor olvasás közben rám nézett, kacagott egyet, majd elfojtotta a nevetést.
2015. okt. 20. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!