Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Fiúk! Mit akar egy srác?

Fiúk! Mit akar egy srác?

Figyelt kérdés
Azt mondja, hogy milyen szép és sexy vagyok illetve milyen édes a mosolyom meg, hogy velem aludna. De azt állítja, hogy van barátnője de ezt senki nem hiszi el neki meg közbe azt mondja, hogy elrabol és haza vissz alvó plüssnek.
2015. okt. 20. 22:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem veled akar aludni.
2015. okt. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én ennek alapján azt mondanám, el akar adni szervkereskedőknek. Milliókat kifizetnek manapság egyetlen veséért.
2015. okt. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Egyszerű tapasztalatból mondom most történt velem meg kb fél éve megismertem egy vivien nevű lányt majd beleszerettem de elmondta hogy van barátja pedig nagyon szeret engem.De nem hagyta ott a barátját mert rég vele van és engem alig ismer.Szóval nem lett semmi.De a tapasztalatot nagyon sokat nyertem soha ne kezdj olyanal akinek barátja van mert nem jutsz vele 1-ről a kettőre.Mert ha tényleg annyira bejönnél neki hidd el nem számítana hogy van barátja.Ez csak kifogás.Remélem segítettem.
2015. okt. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Biztos csak álmos nagyon.
2015. okt. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nagyon vonzódik hozzád, ha van barátnője ha nincs.

Ez eggyértelmüen nem szerelem, de erős is tud lenni.

Beszélj vele kettesben.

2015. okt. 21. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítségeteket.
2015. okt. 22. 17:18
 7/8 gamersrác válasza:

Öööööö bocsi de hány éves is vagy?

Amúgy azt gondolja amit mond. Egy fiú ha magabiztos akkor mindig az igazat mondja.

2015. nov. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz, pl. Orbán Viktor is magabiztos, de ritkán mond igazat.
2015. nov. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!