Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Beleszerettem a meleg barátomb...

Zara127 kérdése:

Beleszerettem a meleg barátomba! Mit tegyek? :- (

Figyelt kérdés

Van egy "kis" gondom, amivel már hónapok óta nem tudok mit kezdeni. Egy barátomról (fiú) van szó. A fősulin ismerkedtünk meg egy éve, ő más szakra jár, ugyhogy csak néhány óránk közös. Már az elejétől kezdve nagyon jól megvoltunk, sokat tanultunk együtt, segitettünk egymásnak, a sulin kívül az időnk nagy részét együtt töltöttük. Szinte mindig kapcsolatban voltunk, neten vagy smsben. Mindent tudok róla, a legaprobb es a legszemélyesebb dolgokat is. Egy idő után furán kezdett velem viselkedni, sokszor közeledett hozzám, ölelgetett, puszilgatott társaságban, nem tudtam hova tenni a dolgot. Ugy éreztem többet akar, és lassan kezdtem én is belehabarodni. Mignem nyár elején bevallotta, hogy meleg. Nagyon felkavart, de neki ezt nem mutattam, soha nem mondtam el neki, hogy mit érzek. Probáltam ugyanugy viselkedni, mert féltem hogy elveszitem barátként is. De azota hogy tudom mi a helyzet vele, minden megváltozott hirtelen. Kerulni kezdett, és mivel idén már nincsenek közös óránk igy alig talalkozunk. Egyre kevesebbet beszélünk, és nem tudom mit tegyek. Nagyon sokat gondolok rá, még mindig szeretem őt, pedig tudom hogy reménytelen. De ez az egész felemészt. Miért engedett olyan közel magához és viselkedett velem máshpgy mint a többi lánnyal, ha ugysem lehet köztünk semmi? És miért végzödik az egész barátságunk igy a semmiből?

Ha valaki már élt át hasonló helyzetet, és tud benne tanácsot adni, nagyon örülnék :-) köszi!


2015. okt. 21. 16:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Kommunikálj vele többet. Beszéld meg vele hogyan látod kettőtök kapcsolatát. Nem 100% kerül téged ennyitől.

Szerelmen túl kell juss tudatosan.

Azért engedett közel, mert nem olyan voltál mint más lány + közel kerültél hozzá barátilag.

Ha segítség kell, írj.

2015. okt. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele, őszintén. Más nem segíthet. Ha meleg, akkor járni soha nem fogtok, de a barátságotok még menthető lehet, ha mindketten úgy akarjátok.
2015. okt. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

2. vagyok, most jutott eszembe:

Lehet, hogy mivel sokként ért, hogy a fiú, akibe szerelmes vagy, meleg, kicsit hidegen viselkedtél vele utána, vagy nem is tudom, megváltozott valamiben a viselkedésed, ő meg azt gondolta, hogy nem fogadod el, és ezért kerül?

2015. okt. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát hidegen biztos nem viselkedtem vele, az én részemről minden maradt a régiben, sőt még azt is mondhatnám, hogy még megértőbb voltam vele, hogy érezze, nekem igy is fontos, és nem változott semmi. Mikor megtudtam, még beszéltünk is róla néha, de 1-2 hét után megszakadt a kapcsolat. Ritkán beszéltünk, és legutóbb mikor irtam neki, nem is reagált rá. Főleg ez zavar. Nem tudom mi zajlik le most benne, és azt meg pláne nem, hogy segithetnék, ha nem engedi :S viszont ha elmondanám mit érzek, félek hogy végleg elvesziteném ..
2015. okt. 21. 19:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a fiú kicsit érzékeny, vagy kicsi az önbizalma és zavarban van amiatt, hogy bevallotta. Lehet, hogy kicsit szégyelli előtted, mert fél, hogy mégsem fogadod el. Szerintem a barátságotok biztos menthető, próbálj meg kicsit közeledni hozzá és elmondani neki, hogy fontos neked és így is szereted (Barátként).
2015. okt. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Remélem igazad lesz! és koszonom :)
2015. okt. 21. 20:54
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Aktuális még a kérdés, ha igen jelezz vissza kérlek és leírom a véleményem. Illetve kérlek ismertesd a fejleményeket.

Üdvözlettel,

Anonim Pszichológus

2016. ápr. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!