Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért kell minden emberben...

Miért kell minden emberben csalódni?

Figyelt kérdés
Mindenki elhiteti,hogy jó haverod,megbízhatsz benne,de ha lehetősége lesz rá egyből hátba szúr.Kibeszél a hátad mögött,átver,ha elmentek valahová,eszel valamit,nem várnak meg,otthagynak,megdobál rohadt körtével,ha udvarolsz egy lánynak,keresztbetesz,kitúr a saját szalagavatódról,mert lecsapja a kezedről a táncpartnered úgy,hogy nem is a te osztályodba jár.Ezek mind megtörténtek.Egyedül egy igaz barátom van,de az meg olyan visszahúzódó,hogy sehova nem jönne el,csak a suliban haverom.Már tudom,hogy nincs értelme senkiért semmit tenni,csak a saját érekemet nézni,mert a végén úgyis mindenki hátbaszúr.

2015. okt. 22. 21:34
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Gyerekektől soha ne várj felelősséget még ha úgy érzed benned van is. Az emberek nagyrésze egy nagy szar.
2015. okt. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Ismerős érzés. Egy órája éltem át újra a hátbaszúrást. Pedig szivességet is tettem neki ma. Meg se köszönte, elment szó nélkül. Arra jöttem rá hogy teljesen fölösleges az emberekkel foglalkozni, mindenki átfog verni ahol tud. Ha kellenek sose érnek rá, ha szóvá teszel valamit elhordanak mindennek. Volt 4 személy akit talán barátomnak nevezhettem, 2 több mint 10 éve, 2 kb 3 éve. Mindben az elmúlt 3 hónapban folyamatosan csalódtam. Az emberek sajnos már csak ilyenek... Nagyon nehéz megbízhatót találni.
2015. okt. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%
Ez olyan állapot, ami egy idő után el fog múlni. Tudom, mert én is keresztül mentem rajta. Én is elvesztettem a barátaimat és csak nagyon sokára tudtam újakat szerezni. De nem lehetetlen, ne add fel semmiképpenen sem! Vannak rendes emberek is, csak még nem találkoztál velük.
2015. okt. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Erre csak annyit tudok mondani, az élet nem mindig igazságos, az emberek csicskák, egoisták, szarok, büszkék és önzőek tudnak lenni. Nincs mit tenni, együtt kell velük élni és tűrni, néha taposni.
2015. okt. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha sok ilyen élmény ér, nem kizárt egyik személyi életfeladatod, megtanulni kontrolálni bizalmad nagyságát amit adsz embereknek.
2015. okt. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%
Az ember csak akkor tud csalódni, ha elvárásai vannak. Igazából a másik a saját elvárásaidnak nem felel meg. Ha ezt el tudod engedni, nyert ügyed van.
2015. okt. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
39%
Csak az ostoba ember bízik meg másokban.
2015. okt. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem mindenki ilyen, én se voltam soha ilyen. Azokat keresem, akik szintén együttműködő alapállásúak, és szintén tartózkodók ("visszahúzódó", ahogy te mondod) a kétszínű érdekemberekkel, akik akár arra is képesek, hogy full névtelenül kifakadjanak olyasmi miatt, amiben maguk is elég vastagon sárosak.
2015. okt. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az élet már csak ilyen :( Mindenkinek kívánok megbízható, jó barátokat... a remény hal meg utoljára!
2015. okt. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kezdem magam hülyén érezni, mert én sose szúrok hátba senkit :/
2015. okt. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!