Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nincs kedve valakinek eljönni...

Nincs kedve valakinek eljönni velem az állatkertbe nov.11-én?

Figyelt kérdés

22 éves egyetemista lány vagyok. Ugyan a barátommal élek, de teljesen elhanyagol.

November 10-én van a névnapom, de a barátom kijelentette, hogy jövôhét vasárnap megkapom az ajándékom, mert nincs kedve dugdosni. Teljesen letörtem, mert kiderült, hogy az amit kapok az övé, és ha nem tetszik, akkor meg is tartja.

Nagyon vágytam, hogy egy kicsit az a nap majd rólam szóljon, de sajnos ez nekem nem adatott meg idén se. Neki se kedve, se ideje erre. Nagyon kevès barátom van, így az is felejtôs sajnos, hogy közülük jöjjön valaki.

Arra gondoltam, hogy a jegyet magunknak fizetnénk és én szívesen készítek szendvicset, vagy fôzök valamilyen finom ebédet ami hidegen se rossz.


Elnézést, hogy ilyen beteg kéréssel/kérdéssel álltam elô, de annyira nagyon éhezem arra, hogy valaki egy kevés idôt szakítson rám.


2015. okt. 25. 14:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a legjobb helyen tetted fel ezt a kérdést. Ismerőseid közül nem lenne valaki, aki elmenne veled?
2015. okt. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Akik nap mint nap beszélnek velem nem érnek rá.

Gondolkodtam, hogy kiírom facebookra, de akkor meg a barátom lenne iszonyú dühös, aztán meg megint megígérné, hogy elmegyünk valamikor. Persze abból nem lenne semmi, én meg csak jobban padlóra kerülnék.

2015. okt. 25. 15:10
 3/21 anonim ***** válasza:

Szegény, nagyon sajnálom. Bár mielőtt megkerülöd a problémát ezzel, érdemes lenne előbb foglalkozni vele, hogy vajon jó vége lesz-e ennek, ha ez így folytatódik...

Sosem törődik veled?

2015. okt. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Ohh szegényem. :(

Hol laksz?

Szívesen elmennék veled ha közel laknál és ráérnék az nap.

Imádom az állatkertet.

21/L

2015. okt. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
6%
Ha szó lehetne arról, hogy elcsábítsalak, akkor persze. Egyébként nem törném magam.
2015. okt. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

#5 ez most nem az a kategória menj keress máshol ribiket.

21/L

2015. okt. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

# 6

Ebben a kategóriában eddig 8 szex partnert találtam. Szerintem ez a megfelelő kategória:)

2015. okt. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Nem lesz jó vége, már tudom. De nem rakhatom ki a félév közepén. Megbeszélni nincs értelme már, mert jobb esetben elgondolkodik, bocsánatot kér és ígérget. Úgy képzeljétek el, hogy áprilisban megígérte, hogy májusban megyünk... Azóta se voltunk. De ez csak a jéghegy csúcsa sajnos. Most döbbentem rá, hogy soha többé nem várhatok rá.

Budapesti vagyok, remélem te is 2. :)

3. szívesen beszélgetek és barátkozom bárkivel, de nem szeretném, hogy kihasználjanak.

2015. okt. 25. 15:29
 9/21 anonim ***** válasza:
hát... nem várnám meg a jövő hetet.. dugdozzon mást, ha az ünnepidet és az ajándékodat ilyen tahó módon kezeli.
2015. okt. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
de kirakhatod a félév közepén - bunkó. majd talál magának más helyet, ha a szükség ráviszi
2015. okt. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!