Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nincs kedve valakinek eljönni...

Nincs kedve valakinek eljönni velem az állatkertbe nov.11-én?

Figyelt kérdés

22 éves egyetemista lány vagyok. Ugyan a barátommal élek, de teljesen elhanyagol.

November 10-én van a névnapom, de a barátom kijelentette, hogy jövôhét vasárnap megkapom az ajándékom, mert nincs kedve dugdosni. Teljesen letörtem, mert kiderült, hogy az amit kapok az övé, és ha nem tetszik, akkor meg is tartja.

Nagyon vágytam, hogy egy kicsit az a nap majd rólam szóljon, de sajnos ez nekem nem adatott meg idén se. Neki se kedve, se ideje erre. Nagyon kevès barátom van, így az is felejtôs sajnos, hogy közülük jöjjön valaki.

Arra gondoltam, hogy a jegyet magunknak fizetnénk és én szívesen készítek szendvicset, vagy fôzök valamilyen finom ebédet ami hidegen se rossz.


Elnézést, hogy ilyen beteg kéréssel/kérdéssel álltam elô, de annyira nagyon éhezem arra, hogy valaki egy kevés idôt szakítson rám.


2015. okt. 25. 14:53
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

25 éves vagyok és nő. Nincs párom, az ismerősi körömet meg ezer éve fűzöm, hogy menjünk már állatkertbe, de sosem sikerül összehozni. Hétköznap sajnos dolgozom, de ha hétvégén, vagy esetleg egy péntek délután lenne kedved hozzá, én benne lennék. :)

Tudom, hogy az már nem ugyanaz, mintha a névnapodat töltenéd ezzel, de sajnos én csak így érek rá. Vagy elmehetünk munka után Tropicariumba aznap. :) Arra elég egy-két óra és nem fagyunk meg.

Látom van itt más jelentkező is, mehetünk hárman is! :D

2015. okt. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Csajok, ha ezen múlik, mehetünk szombaton is! :)
2015. okt. 25. 15:44
 13/21 anonim ***** válasza:

Bár nem szeretek állatkertbe menni, életed egyes pontjain szivesen segítenék.

Elsőnek pl ráébresztenélek nincs értelme várni, megcsinálj valamire, aminek bekövetkezetele jobbá teszi életedet.

Egyébként szivesen találkoznék nemiségtől függetlenül. Bár velem elromlana "csajos névnapozás".

19F

2015. okt. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Úgy néz ki, hogy velük hétvégén megyünk, ott is szívesen látunk, de attól függetlenül is megihatnánk egy egy pohar valamit.
2015. okt. 25. 16:18
 15/21 anonim ***** válasza:
Szegény lány! Miért nem dobod ki ezt a semmirekellő alakot? Az, hogy félév van, nehogy befolyásoljon, ő nem törődik már veled, ezt vedd észre és állj ki magadért igenis! Nő vagy, legyen tartásod! Ha nagyfiú ahhoz, hogy ekkora paraszt legyen, ahhoz is nagyfiú lesz, hogy elviselje a szakítást.
2015. okt. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Én szakítanék vele. Ez nem kapcsolat. Kíváncsi vagyok hogy reagálna rá.
2015. okt. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Én szívesen barátkoznék, és mennék el Veled, de nem pofátlankodok bele a csajos napotokba :)
2015. okt. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Így, hogy eltolódott a dolog, ha gondolod elmehetünk valamerre kedden vagy szerdán.
2015. okt. 25. 19:24
 19/21 anonim ***** válasza:
Hú én szívesen mennék :)) Barátom nem hajlandó eljönni velem.
2015. okt. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

esetleg lehetne még csatlakozni? én is nagyon szívesen mennék veletek :)

sajnos a baráti köröm szétszakadt, mindenki más városban, így nem igazán van kivel kimozdulnom a barátomon kívül

22/L

2015. okt. 28. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!