Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nincs kedve valakinek eljönni...

Nincs kedve valakinek eljönni velem az állatkertbe nov.11-én?

Figyelt kérdés

22 éves egyetemista lány vagyok. Ugyan a barátommal élek, de teljesen elhanyagol.

November 10-én van a névnapom, de a barátom kijelentette, hogy jövôhét vasárnap megkapom az ajándékom, mert nincs kedve dugdosni. Teljesen letörtem, mert kiderült, hogy az amit kapok az övé, és ha nem tetszik, akkor meg is tartja.

Nagyon vágytam, hogy egy kicsit az a nap majd rólam szóljon, de sajnos ez nekem nem adatott meg idén se. Neki se kedve, se ideje erre. Nagyon kevès barátom van, így az is felejtôs sajnos, hogy közülük jöjjön valaki.

Arra gondoltam, hogy a jegyet magunknak fizetnénk és én szívesen készítek szendvicset, vagy fôzök valamilyen finom ebédet ami hidegen se rossz.


Elnézést, hogy ilyen beteg kéréssel/kérdéssel álltam elô, de annyira nagyon éhezem arra, hogy valaki egy kevés idôt szakítson rám.


2015. okt. 25. 14:53
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Ha gondolod, írj szívesen barátkozok bàrkivel, a legrégebbi baráti köröm csalódást okozott.
2015. okt. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!